Prijava

Njemu duša izbija iz okica, taj nebi nikad ubijao delfina da bi se pokazao ili sekao nosorogu rog...

Jok, taj pujdo bi te ladno pojeo samo da je gladan i da si manji od njega.

Ubije žirafu iz zajebancije da bi skupila lajkove za fejs (stvarno to radi guglajte Rebecca Francis)
https://metrouk2.files.wordpress.com/2015/04/ad_165851843.jpg
Pajčilo kaže IMA DUŠU
============================
Pojeo manjeg od sebe kad je bio mnogo gladan i kad je morao
http://dusuneninsanlaricin.com/wp-content/uploads/2014/07/white_samoyed_20101212329109377801.jpg
Pajčilo nije apruvovao DUŠU!

Ja kao pravoslavac kažem da je ova tema vaskrsla. Šta kažu ateisti?

Нема ни човек душу, а некмоли стока неразумна. Пише у Библији.

Jbg to je neko preneseno značenje, ja mislim da su stoka nerazumna u tom kotekstu ateisti.

Није пренесено, Расни. Ево ти из Библије

Рекох у срцу свом за синове људске да им је Бог показао да виде да су као стока. Јер што бива синовима људским то бива и стоци, једнако им бива; како гине она тако гину и они, и сви имају исти дух; и човјек ништа није бољи од стоке, јер је све таштина. Све иде на једно мјесто; све је од праха и све се враћа у прах.

"Књига проповједникова" 3-19

Polako se vraćamo na kolosek kvalitetne diskusije...
Problem sa biblijom je taj što nikad ne znaš kad počinje alegorija, metafora, kad istorijska činjenica, šta je stilska figura, šta doslovna interpretacija i shvatanje - što ima za posledicu potpuno različito tumačenje svake individue koja otvori tu knjigu, čitav spektar pogrešnog tulmačenja i u krajnjoj liniji velika kontra nauci (ma koliko tvrdili ljudi da jedno z drugim može pod ruku, ne ide jbg). Arogancija, egocentrija, pogrešan poredak stvari počevši od čoveka koji stavljen u centar svega, nekapiranje fizike, astronomije, hemije, biologije i proizvoljno ispisivanje moralnih kodeksa bez mogućnosti njihove promene ili barem objašnjenja zašto mora biti tako kako stoji ispisano. Jedno veliko loodilo sastavljeno od bezbroj manjih.

Ne, ja to Rasnom, eto šta piše u Bibliji. A ona je kompilacija ovog i onog.

Samo broj Biblija na engleskom je veći od broja svih knjiga o evoluciji zajedno. Tako da se zna ko je u pravu.
Zašto se u Americi zaklinju na Bibliju a ne na O poreklu vrsta?

Zato što su prokleti američki licemeri. Rus će ih sravniti sa zemljom tako što će gađati Jeloustoun jednom raketom, a onda kuku.

Kad smo već kod Rusa i nuklearnih raketa. Ako je tačna teorija evolucije zašto se ruska najjača nuklearna bomba zove Satana a ne orangutan?

Samo broj Biblija na engleskom je veći od broja svih knjiga o evoluciji zajedno

Samo jedna jednačina iz kvantne mehanike kobjašnjava suštinu biti više nego sva religijska štiva ispisana još od kad je prvog makakija oprlilo grom po gujsci pa se jadan usrao od straha, zavuko u pećinu i kredom nacrtao višu silu koja ga je kaznila jer se prejeo banana tog dana PA do Miroljuba Petrovića i njegovih knjiga. I ti si možda danas u školici napravio petnaest vetrenjača od papira, ali to ne znači da si više naučio od svog vršnjaka u običnoj školi koji je na jednom papiru ispisao tablicu množenja.

Jebote kolko je ovaj rasni Makaki, pa majmune maleni ona što je ispisala tomove Hari Potera je sigurno prešišala Ajnštajna -to jebeno ne znači da su njene knjige tačne tulčo ni jedan.

Ako je tačna teorija evolucije zašto se ruska najjača nuklearna bomba zove Satana a ne orangutan?

Rasni, Satana je raketa, nije bomba. Drugo, Satana je naziv koji joj je dao NATO, a rusko ime joj je R-36M2 Vojvoda.

Kad smo već kod Rusa i nuklearnih raketa. Ako je tačna teorija evolucije zašto se ruska najjača nuklearna bomba zove Satana a ne orangutan?

зато што су руси зло, а ви који се пржите на њих мајмуни

Ja se ne pržim na Ruse, već mislim da su zlo oni koji se toliko prže protiv nekog naroda, bilo kog. Kad me je Truleks već okarakterisao kao pristojnog... A stvarno, šta ćeš ti na ovoj temi? Nije to za tebe, brate, nekako se ne uklapaš.

зато што нисам еволуирао?

Ne, zato što ne kenjaš naširoko, nego ubaciš tako neki komentar tipa ovog gornjeg. Treba da se kenja ovde, a poželjno i da ima veze sa temom.

To je nato klasifikacija ICBM-a, rusko ime za tu raketu je prilično generično

EDIT: valdemar objasnio, al sam preskočio post jer mi se učinilo da je valsinarb

Dureksu, nikakva ti jednačina neće pomoći kad dodješ pred lice gospodnje.