Prijava

Sredichu sa teeeborom da te apgrejduje ponovo. Nije fora ovako. Tee treba da si pri vrhu liste

drugo pitanje neću ni da odgovaram jer je suludo glupo.

Sva pitanja iz uvodnog posta su suludo glupa realno i prave Daun radionicu od jedne ozbiljne zamisli. Predlažem da dežurni moderator obriše prvih nekoliko postova i ostavi ovaj:

Маркo
одлично, још једна занимљива тема

kao uvodni.

TEEBOR POMAKAO MENE SA MESTA MEDIUMA I STAVIO SEBE
KLASICHNA STRIC MALVERZACIJA!

ALI NE ZAMERAM MU STREETZ JE IPAK DRZAVNA FIRMA I MOZHE DA SE SHVRLJA MALO.

DUREXU NE BRIŠE SE NIŠTA!
Prvi post je u skladu sa temom-debilan.

proguta mi post, sve svemu ja prelazim na master level, ti upadash na medium, celt na zasluzheno mesto stric nooba

Malo mi je tragično kada čitam postove naprženih "Novih ateista" koji drkaju na nesrećnog Sema Harisa kao što je drug Truleks koji misli da je filozofija u direktnoj koliziji sa naukom (stoga je beskorisna ili opasna), da su muslimani s Blikog istoka zli, krvožedni ljudi i druga razmišljanja koja je – u nedostatku originalne misli – pokupio od svojih uzora.

Tačno vidim sebe od pre nekoliko godina. Bože (!), koliko sam bio glup tada.

#LičnaEvolucija #IspovestiKupoholičarke

Au što smaraju ovi ateisti. Moramo se prisetiti mojih bravura od prošle godine.

Nemaš pojma, ja čak nisam fan Sema Harisa. I ostalo što si posrao je sve kontra od onog što je moj stav. Ako si ti lizao jaja Semu Harisu i stavljao srculenca pored imena Ričarda Dokinsa ne znači da svi koji misle da je teorija evolucije bolje objašnjenje od biblijskog RADE TO ISTO.

I ovaj termin novi ateisti mi je ekstra ružna kovanica, odmah se setim one glave koju je Rasni kačio - predstavnik udruženja ateista Srbije, tako nešto. Daj Rasni repetiraj post da se podsetimo.

Ti to radiš. Žao mi je.

Korpus delikti, pre 4 meseca

Valsinarbe priznaj da je i Ričard Dokins postao izvikan (mada je meni on i dalje kraljina).

Što mi poznato ovo 'ti to radiš'. Odakle mi poznato to? Odakle?

A da setio sam se 'tvoja mama to radi'

Uuuuu šta ti reko.

Tačno vidim sebe od pre nekoliko godina. Bože (!), koliko sam bio glup tada.

Secham se. Jako smo te tovarili tada i pushio si banove od nas koliko smo te maltretirali.
Sada vishe nisi glup.

Sada pishesh postove sa nerastovima i seksu, evolucijski level ap. Sad si chak i potentan

Jbg, mislio sam da može da se s tobom nađe neka talasna dužina i priča na intelektualnom nivou vezano za naslov ove teme, pokušao sam malo da se približim stavom, ali očigledno imaš običaj da ''predviđaš'' šta ljudi misle i u skladu s time kreneš vređanje u Granjkinom stilu napadajući osobu a ne stav. Dokins jeste kralj u oratorskom smislu, nije povučen kao Karl Segan (koji mi je inače omiljeni od tih ''promotera'' nazovi ih kako hoćeš - njegov jesam fan), ali zato Dokins ima tu veštinu da smisli i plasira kontraargument instantno i ima neverovatan fokus tokom rasprava - ne gubi se i uvek se tačno drži teme.
Sem Haris, Hičens i još par njih mi nisu interesantni previše, pogotovu Hičens koga ste često citirali (mislim da jeLudi Čak dosta kačio o njemu), a lik je ubeđivao političare da nas bombarduju i nema nikakve veze sa naukom nego je novinar.

Niko me tada nije tovario, to si ti nešto izmašatao, Cara.

Vsilavoar chuti.

M U D R O
U
D
R
O

„Nauka je jedini put ka istini i omogućava nam da dođemo do istine sa stoprocentnom sigurnošću. Stoga, sve što znamo, znamo zbog nauke. Nauka nas hrani i održava u životu dok se kupamo u njenoj blistavosti. Hvaljena bila nauka, davalac života i Sema Harisa. Neki ljudi tvrde da možemo da saznamo nešto o etici ili logici nezavisno od nauke, ali oni su religiozni.”
— Truleks Krpa, verovatno.

shta zajebavash sad seti se koliko si srao sa onim memijima, bio si tolika nubara da si se isprimao kao volich pa si fasovao bananchinu zbog teme o memijima

http://demotivation.me/images/20111009/i9kjkx6ka335.jpg

Ti si radio to. To radish ti.

Ti radish to.