Prijava

Nije Svilajnac seljacki grad uopste, ali najgori seljacki mentalitet vlada u Pirotu.

Gnjilane! Gornje Kusce!

Negotin, Kuršumlija, Prokuplje, Užice!

брус! јери има шабанскије место од бруса?!?

блаце

Сећам се да сам био на рекреативној у Соко Бањи и ту били неки из Бруса, баш су нако џибери били и качили смо се са њима безброј пута за тих пешес дана, било и тучњаве.

Heeeeh, ja sam srećna što se tiče pominjanja Kruševca ovde. Obilaziste oko njega kao kiša oko Kragujevca. Te Paraćin, Ćuprija, Aleksinac, Brus, redom. Kruševac samo onako usput. Nezapažena uloga. Neko pomenu izgovor nas Čarapana. Jednu stvar da kažem, ako nekad dođete u Kruševac, ne dirajte u taj izgovor, ebena je rabota! lolo

Obrenovac, bio. Sad više nije, ostali samo urbani ljudi, na višim spratovima. Ovi što su živeli u seljačkim kućama, odnela ih voda.

Beograd, jer ima jednog seljaka po glavi stanovnika. A to je zato što su svi stari Beograđani napustili Beograd kada je 1867. godine turski komandant Ali Riza-paša predao ključeve Beograda srpskom knezu Mihailu. Sve ono što je posle naselilo Beograd je došlo sa sela.

ebena je rabota! lolo

Не кажемо 'ебена. Ни работа. Ни лоло не причамо.

Един: Ал' "јесмо" сељобери.

Beograd, jer ima jednog seljaka po glavi stanovnika. A to je zato što su svi stari Beograđani napustili Beograd kada je 1867. godine turski komandant Ali Riza-paša predao ključeve Beograda srpskom knezu Mihailu. Sve ono što je posle naselilo Beograd je došlo sa sela.

Granjka?

Granjka, ti li si? :)

Ne, samo ličimo :) Ne znam da li bi trebalo da se zabrinem, ali se sa Granjkom vrlo redovno slažem.

Ne znam :) Ja sam samo prokomentarisao to tvoje setivši se njegove priču o starim Beograđanima, i kako je seljačija zavladala. Nego, nisu stavovi i mišljenja ono što Granjku čini... hm... teškim sagovornikom. Više je to njegov lični nastup.

@LesTaT

Dobro, ne pričamo tako. Samo malo otežemo. Malooooooo. Malo više, dobro. Seljaci nismo, bre! Ovo je nekad bila prestonica i mi smo tu da se time ku*čimo (ono jeste, da je to bilo pre šesto i nešto godina, al, eto, tako smo u mogućnosti). :)

Одвратан нагласак имате.