Prijava

Pravila ja onomad kad je Kaizen obrisao temu o Karleuši.

haha jeste, kad se kaizen uplašio gneva kalašturinog i njenih advokata. ali nije imao šansu da zaživi, svega tri-četiri člana bilo :D

ako bude viška tih lažnih profila bacite pvt, ja više nemam

За мене сви онако знају да сам дегенерик па их неће изненадити. Како могу да приступим тој групи?

За мене сви онако знају да сам дегенерик

ti nam trebas! evo imas vamo link, reci mi samo kako se zoves da te prepoznam..daj bar inicijale

http://vukajlija.com/forum/teme/62221-vukajlija-troll-team?strana=6#post_2825813

Сконтаћеш по презимену. Не верујем да конкурише толико људи у групу друштво мртвих песника.

phahah da se pravi 50% lažnih profila i da se daju mejl adrese i šifre?
Dal ste realni

Мој предлог је да правимо лажне налоге, али да буду нека нормална имена, а не Длака Сачмара (као што је мој, променићу лоло), Професионални Паразит и слично, јер ће потенцијална истролована гамад да провали како улазимо преко лажних налога и тролујемо.

Ja sam želju za pristupanjem izrazio negde pri početku teme, poslao sam zahtev za prstup grupi sa lažnofg profila.
Uvaženi gospodin Bubregović.

autor DrexD mi je velikodušno ustupio lažni nalog na korišćenje, na čemu mu se i javno zahvaljujem (asam svečan lolo)

sose pusti peru jarića u grupu

Dvajt je inace imao vrlo zapazen nastup na trolovanju po Karleusinom spotu.

bio sam jako dokon tih dana lolo

Peticija za istovar ćurpikovca u moravu je bila dojajna fb grupacija koja se bavila spemovanjem i ae da kažem trolovanjem ćurpistanca. A pošto je većina ćupristanaca u dizel fensi fazonu bez skila za internetovanje lel, a takve su im i 'lepotice', dovoljno je bilo baciti jedan ispodprosećan mamac tipa - ćurpičani, este tu? i masa primarijusa se zapali brže od hepo kocke.

Pravila ja onomad kad je Kaizen obrisao temu o Karleuši.

ahhaha da, jel beše neka hajdučija u pitanju. 5 idiota u 3 ujutru seru govna.

Хахахахаха у то време је настао и мит о Радету Лацковићу.

hahaha da mi je znati ko je poslao ovu informaciju otvaraca teme u glavu? Bog sigurno nije, ne bi nas toliko zamarao... dakle, ko? reci nam!

UPRAVO SAM SE CHUO SA TIBOOROM NECHEMO UCHESTWOWATI PREVISHE STE MEENSTREEM DZANKEE ZONFAA

ahhaha da, jel beše neka hajdučija u pitanju. 5 idiota u 3 ujutru seru govna.

`ajdručarija.

Bejaše nam stvarno dosadno.

Anonimusi neka se predstave ovde ili u privatnim porukama, nema prihvatanja na slepo!

Odbijam da poverujem da je ovo istina, ovo mora da je trol - riba hoce da se prikljuci grupi da diskutujemo o poeziji, ili o filmu, ko ce ga znati...

Poslao sam ti poruku na fejsbuk. Napravio sam profil, zovem se
Nemanja Maric lolo

Penis Vagina Izmet Dojka