Prijava

ПУШАЧИЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Balkanske svinje, sve ce vas Kandicka u Hag!

ne znam samo jesu li ove "naše feministkinje" previše isfrustrirane što žive u relativno normalnoj državi, a ne u saudijskoj arabiji ili negdje gdje taj pojam zapravo označava nešto, pa ovakve gluposti koriste kao izduvni ventil ili je ljudima (i hrvatima) previše dosadno u životu.

Гледајући ове данашње, нисам сигуран ни да они сами знају шта (треба да) раде.

Hahaha, pa kakav tušić je ovo bio.

Feministkinja femini lupus. - feministkinje su ženama vuk, stara rimska gnoma

БОГОРОДИЦЕ ДЈЕВО ОТЕРАЈ ПУТИНА

БОГОРОДИЦЕ ДЈЕВО БУДИ ФЕМИНИСТКИЊА

ЈА САМ ФЕМИНИСТА ПИЧКЕ. ПИШЕ МИ НА ПРОФИЛУ.

Jebene anglosaksonske pederčine. Tako mi je drago što će ih preplaviti Meksikanci, Pakistanci i ostali ljudi sa mudima.

ПРЕЉЕПО, РОКИ! ПРЕЉЕПО!

БИЈУ КО РУСИ ВРИШТЕ И СКАЧУ ПРАВА ЈЕ ЛУДНИЦА

како је јебено предивно ово бичевање, кад живиш у земљи где не мож сваки педер и активиста да си попне на главу а да не смеш му а кажеш.

Ono kad dođeš sa posla uveče a žena čita Ispovesti a nema ničega za večeru, ti izvadiš pa kaiš po gujsci. ETO TI NA SADA KURVO!

Давид
како је јебено предивно ово бичевање, кад живиш у земљи где не мож сваки педер и активиста да си попне на главу а да не смеш му а кажеш.

:

Роки Билбао™
Ono kad dođeš sa posla uveče a žena čita Ispovesti a nema ničega za večeru, ti izvadiš pa kaiš po gujsci. ETO TI NA SADA KURVO!

:

ПОСЛО САМ ВАМ ПОЉУПЦЕ АЛ САИТ ПРОГУТО

Get out of here, while we ask you nicely.

lol

ne znam samo jesu li ove "naše feministkinje" previše isfrustrirane što žive u relativno normalnoj državi, a ne u saudijskoj arabiji ili negdje gdje taj pojam zapravo označava nešto, pa ovakve gluposti koriste kao izduvni ventil ili je ljudima (i hrvatima) previše dosadno u životu.

daleko smo mi od normalne države, a i mnogo razvijenije države su patrijarhalno represivne, samo imaju malo suptilnije forme represije
npr ja da sam žena nekog predsednika, vređao bih se da me neko u nekom dokumentu/članku/i sl navodi kao "tu su se našli putin, medvedev, koštunica i radoman božović sa suprugama "

u jeziku se vrlo dobro pokazuje kako stoje stvari i nisu to tolike trivijalnosti. zašto nije u duhu jezika da se kaže za striptizetu striper, za prostitutku prostitut, a u duhu jezika je da se kaže kancelar, a ne kancelarka, psiholog, a ne psihološkinja?