Prijava

Искористио сам вајлд кард.

Ja ga kupio odma

preporodio sam tim sa vajldkardom, sledece kolo 100 poena

OJEBO! 67 POJENA NAJBOLJI U LIGI OVO KOLO! Sad mi žao što sam prvo propustio.
EDIT: Još da ga Zabaleta nije munuo nego Lambert im'o bi još 3 za Staridžev asist.

Ja sam morao wildcard momentalno duradim, znaci pakao da mi ne igra pola tima, a ovi sto igraju, ne mogu vola dubodu. Sad imam respektabilan tim, i ocekujem da cu napredovati u skorije vreme. Ovo je bio pakao do sada, plac majke bozije.

Popizdeo sam. Imao sam na početku Jovetića u timu i svi rekoše da je na transfer listi i ja ga izbacim...

Verovao sam u Matu, i nije me razočarao.

Само нек је константно, нећу да убацим Јовету, морао би да бацим 4 бода...

Ja 3 igrača ovo kolo iz drimtima: Bane i dva Dajera (Tot i Swa). Zamenio sam Džerarda za Remzija i ne znam dal ću još neki transfer da ne gubim bodove a tek sam počeo. Imam neku ideju za sledeće kolo pa ćemo videti šta će biti.

propustio prvo kolo, drugo 60

Прво коло ме жестоко усрало са бонус поенима и био трећи у Србији у укупном пласману....
Јовета је, ја мислим, фину предсезону одрадио у Ситију, а после првог кола му опала цена за 0,1, тако да би саде требало да се врати на стару....
Влар ће, после протраћених 14 бодова на клупи, да ми коначно пика прву, а Нејсмит стиже уместо Нагента.... Следеће коло трампа Мињоле-Куртоа коначно.... ФАКЈЕА....

Mislim da treba ipak sacekati jos bar 2 kola sa divljom kartom..tako sam je ja prosle godine posle 3,4 kola iskoristio i zazalio

Evo dan danas mi krene suza iz oka kad se šetim

Не мора да значи. У трећој сезони сам био последњи на табели после првог кола, искористио вајлд кард, реновирао тим у потпуности и завршио сезону на првом месту. Моје су амбиције највише!!

Ja sam potpuno renovirao tim

Ja jednu izmenu za sad, polako videću kako će se pokazati ovaj tim još malo pa ću roknuti wildcard.

Ziru slomio stopalo i sledi mu visemesecna pauza, umesto njega ubacite Zigica i stavite mu kapitensku traku.