Prijava

Šta ima da ga branim nije mi ženin brat al ono mogu da kažem da se i ti i Reme napušite kurca. Isto je zicer realno.

Mozhezh da nam popushish qrac, al prwo morash dobro da ga nafajtash.

Tako da, ono što sam hteo reći jeste da bih ovom pakao juga tako savio kičmu, da može jasno da vidi svoj čmar ili recimo potiljak

mulac mali

Tako da, ono što sam hteo reći jeste da bih ovom pakao juga tako savio kičmu, da može jasno da vidi svoj čmar ili recimo potiljak

Pričaš gluposti... To bi bilo krajnje nevjerovatno...

Nego, razumijem ja što pakao veli ali ono, nije problem u sistemu koji je trenutno na snazi, nego u ljudima koji čine taj sistem i onima koji bi činili bilo koji drugi. Kapitalizam, komunizam, monarhija, crkvena vlast... sve se to na kraju svede na oligarhiju.
Imaš hiljadu nekih komisija za provjeru rada kojekakvih državnih institucija i procesa a one su objektivne koliko i moja matora kad kaže "Najljepši si momak tamo na maturi bio."
Sistem koji bi proša na ovim prostorima bi bio neki na foru da svako ima pristup svim mogućim papirima i da može da se uvjeri u njihovu autentičnost... da svako ima pravo da kaže što oće da se radi u državi (znači jebeš skupštinu, za svaku sitnicu da se raspiše referendum)... takav sistem je reka bih čak i fizički nemoguć.

EDIT: Jedina stvar koja me smara je što ljudi konstantno povezuju kapitalizam sa američkim imperijalizmom i nekim vanzemaljskim teorijama zavjere. Vau, CIA zna sve o nama... umrli bi da znaju kako je smrdilo govno koje sam sad izasrao

Nema tu šta da li bi ko dozvolio. Potrebna nam je nova ideologija. Prodali smo izvore vode jebote! Pa za šta, za pare jebene?! Pa nek nabiju svoje pare u dupe
jebem ih usta, voda nije na prodaju! Dostojanstvo nema cenu!!

Кукај сад пичко мала, такви као ти су и отерали Војводу у тамницу!!1

Елем, што рече Цара, ради нешто, не чекај да ти посао падне са неба, ЈЕР ЈЕБЕНО НЕЋЕ, заради и имаћеш, онда нећеш да имаш ништа против лове. Позз

Pičkice bi da budu svi isti. Da imaju svi isti auto i da gledaju isti teve program. Prosto, boje se konkurencije. Ako bi mogli da ukinemo novac i da napravimo hleba za sve i ako bi mogli da ukinemo psovke i bodovanje na vukajliji eventualno.

jbt, kao da slušam Homera Simpsona.

Pakao Juga, išamaraću te zbog ove teme kad već modovi neće da te banuju trajno sa interneta.

Pakao Juga, išamaraću te zbog ove teme kad već modovi neće da te banuju trajno sa interneta.

Cara brate, poštujem ja to što ti pričaš ali jebo te modovi mogu samo da te banuju sa vukajlije, ne sa komplet interneta. Stvarno pišeš gluposti ponekad

čekajte, jel ovo ozbiljna tema i tu kao neka voda prodata šta lolo

jak si ti anarhista kad čekaš dozvolu premijera

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

http://i1140.photobucket.com/albums/n568/HometownDesigns/filepicker-fhnyUnXrRKWySYcCFD5X_tumblr_ma0mi8LRjg1qbfzh4_zpsba423f2b.jpg

Jes' da je od pre tri strane,ali morao sam lagano sve da procitam, znao sam da ce biti bisera! Jedi prodanu vodu brateuuuuu!

Zateko si me sad.

Drago mi je što si se zamislio ali ovo nisi ti na ovim klipovima jer čas imaš bradu čas nemaš...

čekajte, jel ovo ozbiljna tema i tu kao neka voda prodata šta lolo

Brate prodaje se voda brate. Bruka i Zambrota eee

To ti je to Fe.
Masa piše tolike gluposti da se svako normalan istripuje da je trol tema.

kao Granjka što kao troluje.
Danas svako ko se izmajmuniše kaže trolovo sam i sve bude ha-ha

U svakom slučaju pakao juga će da dobije po njuferu

Prawo wreme:

STRIC
T
R
I
C

za jedan stric

Za Granjku sam ovudek mislio da i jeste ono što piše, ali Pakao me sad zajebao, mislio sam da troluje. Ako si stvarno baš toliko klinac Pakle, opusti se, postaćeš pametniji, možda lolo.