Prijava

ti si onaj klasicni komunjara

pusti čoveka možda obrne krug možda

Hahahah koliko je glup momak. Bez zezanja, baš onako bezstidno glup

Kelte evo iskreno ću ti reći. Koliko se sećam ti živiš u Švajcarskoj ili sličnoj zemlji na zapadu.

Ti nisi svestan da plata koju primaš nije realna vrednost tvog rada već posledica politike i istorije date zemlje. Dosta mi je tih naprednih koji su to postali držeći robove, imajući kolonije i pljačkajući Evropu i Afriku.

kelt se rani čokoladicama ukradenim od crnčića
vrati pare čamugama kelte

Majku im jebem misle da su pare sve. Vodu su nam privatizovali, prodali. Beskućnici po Americi bazaju na svakom ćošku, a polako počinju i kod nas.

Svi mi koji mislimo da novac nije sve.

REVOLUCIJA!!!

Klasichan wapaj jednog sirotanovića koji nije spreman da radi a bulju bi dao da radi u državnom sektoru.

Idi radi nešto papančino, da shvatiš lepotu novca odnosno mogućnosti koju ti pruža.

Najviše protiv para seru jadnici koji ih nikad nisu ni imali

CRKNI

Dostojanstvo je kada ne dozvoljavaš da tvojoj majci privatnik na poslu kaže: "Gde si kurvo" iako je tu došla pošteno da radi.

a šta kao, nije kurva?

Ja te molim da ne komentarišeš teme o Srbiji ako tu ne živiš.

teme o Srbiji

Srbiji

Beskućnici po Americi bazaju na svakom ćošku,

Beskućnici po Americi

Americi

ja tebe molim da ne komentarišeš ameriku jer ne živiš u njoj.
ti si našao celtu, koji živi u kapitalističkoj zemlji, da objašnjavaš šta je kapitalizam. koji si ti srbin...

SERE MU SE OD GLOBALIZACIJE
http://s4.postimg.org/o8c98fta5/Kerefest.jpg
JEBO SE ZA 100 MARAKA

UKUPNO TRI PUTA GOSPODŽO

Nema tu šta da li bi ko dozvolio. Potrebna nam je nova ideologija. Prodali smo izvore vode jebote! Pa za šta, za pare jebene?! Pa nek nabiju svoje pare u dupe jebem ih usta, voda nije na prodaju! Dostojanstvo nema cenu!!

Neko je naglo preshao sa teletabisa na dnevnu shtampu.

Ajd sad realno, ovog Pakao Juga treba tako našamarati kao budalu, da dođe sebi.
Mala nubara preko neta kreće ozbiljno u neku internet borbu protiv kapitalizma globalizacije novaca bla bla

UGASI SE

Paz ga ovaj što kaže Keltu da je preplaćen, a drka na paćenike iz Partizana koji mesečno uzimaju makar deset puta više od Kelta. I to za splavarenje.

Koja blam tema. Banujte ga trajno.
Elem Pakle, smisliću ti ja novu ideologiju, al to košta, jebiga, i dalje živimo u kapitalizmu.

Lepi samo preimenuj temu u KO ĆE VIŠE CELTU DA SE UVUČE U DUPE od ovih što misle da je Celt sakat i ne može sam da postuje i ok tema ima da bude.

Dostojanstvo je kada ne moraš da lažeš da bi prehranio porodicu.

Od ovoga me je stvarno sramota. Takorechi transfer blama

Jako bi tuko ovog mulca što je otvorio temu. Sad me baš iritira.

Iskustvo mi govori da su najveće šlihtare bili oni koji su najviše lajali o šlihtanju. Valjda profesionalna deformacija, šta li. Idi se šlihtaj ikoni slepče.

Ovo sam i ja pomislio šta je Santjago reko.

Boxere, ako je istina ispadaš veća pička od pakao juga

Istina je. Momak od 14 godina otvorio temu i sad se utrkujte ko će više da se sili, ponizite ga ispašćete pametni.

LOL ovaj santjago ladno reme lololololo

poz reme

Istina je. Momak od 14 godina otvorio temu i sad se utrkujte ko će više da se sili, ponizite ga ispašćete pametni.

Normala, ovo je klasichan zicer.
Ti brani njegove stavove, ispašćeš plemenit.