Prijava

Za Granjku sam ovudek mislio da i jeste ono što piše, ali Pakao me sad zajebao, mislio sam da troluje. Ako si stvarno baš toliko klinac Pakle, opusti se, postaćeš pametniji, možda lolo.

Vi što prozivate pakla ste sisice koje su pjevušile Gospodi pomiluj kad su prenosili Đinđićevu sahranu.

kad smo već kod pakla južne tribine, čuo sam da na jugu ima cela grupa navijača zvezde bivših, ja sam mislio da je to samo onaj Vavić prešao ali neki ljudi mi pričaju da imaju i svoju grupu čak koja se zove janičari te da je ih onda očigledno desetak, jel to istina? :)

krenuo da pisem razuman post o vrednosti novca kao reference za neciji rad, energiju i neko dobro, i kako to nema nikakve veze sa kapitalizmom kao uredjenjem drustva, pa sam ukapirao kome ga pisem, pa sam obrisao.

paklu juga, sacekaj malo da porastes, pa ces mozda i da nadjes neku picku, pa kad je dovedes kuci i pojebes, i nakon tih 30ak sekundi se okrenes, pogledas u plafon videces koliko je zivot ustvari besmislen, novac samo nacin, a sve ovo sto se desava oko tebe samo voznja koja nije bitna, ali ne na izgubljen vec na sasvim ok nacin. bice ok.

A ja sam mislio da se Pakao Juga posmatra kao karika u evoluciji morona koja stoji između Rasnog i Care. Ali vidim da grešim, čim ste mu posvetili 4 strane.

pa vec su dobro rekli neki ovde....stim sto ja mislim da nema veze to sto je on klinac, nego je jednostavno sirotinja, onaj tip ljudi koji uvek ima najmanje kesa u gradu kad se izadje i to uvek stidljivo kao napomene pred svima ''znateee ja nemam bas nesto puuuno...'' da bi mu drugi rekli ''ma okej opusteno imamo mi, nisu pare bitne''....i onda sisica svaki put namerno nosi najmanje jer zna da ce ga ortaci iskesirati...

ti si bre sirotinja, i ako ovako budes gledao na svet oko sebe uvek ces ostati sirotinja

Mislim da je krajnji momenat da upadne jedan

SSSSS
+TTTT
++RRRR
+++IIIIII
++++CCCC

Bushido

On je nebitan. on ne postoji. On je željan pažnje. Svi ga ignorišu, a on bi želeo

Gadi mi se i da se prepucavam sa pizdama poput tebe

pakao juga srpska verzija karla pilkingtona.

e a šta je fora sa stricem? osećam se tako izopšteno....

nego, vidim da se spominje prodaja vode, pa imam dve flaše prolom vode (od po litar i po), nenačete, na prodaju. el zainteresovan neko?

истриповали сте се што сте напали пакла, као да је капитализам утопијско свето уређење из неког разлога. лик је указао на неке од највећих мана а ви само једете говна као да нисте препознали шта је реко, само понеко написо нешто што има смисла. јебаће вас јевреји.

Koju bre vodu smo prodali, pa pola Srbije nema ispravnu vodu za piće, sve reke zagađene, i nisu ih zagadili Marsovci, već domaća bezrepa stoka i sakata industrija, a problem je sad odjednom što smo prodali nekoliko izvora za punjenje plastičnih flaša...

Koje sranje ova borba protiv Zapada, kapitalizma i novca. Sere mi se od toga, dajte bolje nešto. Nema. Ćutite.

Verovatno su tako govorili i faraonski robovi dok su gradili piramide :)

Da bi se smislilo nešto bolje i efikasnije od kapitalizma i liberalne demokratije, a da nije utopija, kao npr. komunizam, mora prvo da se skupi ozbiljna gomila nezadovoljnih i poraste društvena svest da ne može više tako, i tek tada će izroniti ekonomska i politička teorija društva koja će moći da zameni ovo današnje sranje, i pojaviće se kritična masa ljudi koji su spremni da je podrže i akcijom ostvare. Zato ne treba ćutati i treba biti nezadovoljan. Bar zbog svoje dece ili unuka.

Šta su o novcu rekli poznati duhovnici:
''Kapitalizam? Pišam po njemu!''- Dalaj Lama
''Ako vam novac nije bitan dajte ga meni'' - Patrijarh Pavle
''Nije grehota biti siroma'.. ALI NIJE NI ČAST!''- Otac Justin
''Nemož dobru kurvu platit ako nemaš novca''- Otac Pajsije
''Možeš biti i najbolji čovek na ploči zemaljskoj, ali ako detetu ne možeš da priuštiš minimum Gforce9500+ i dve gige grafike jebo sve to, ti si ništarija''-Crni Papa Franjo
''Ne leči lepa reč nego evro papirni.''-Zoran Đinđić

Poz Vladelimar, naucicu tvoj post pa cu nocas da budem pametan na familijarnom okupljanju kad krenemo da pisamo po Amerikama :)