Prijava

zamisli scenu gubi liverpul od kvins park rendžersa kod kuće, penal nad balotelijem, džerard prilazi da ga izvede, a ovaj indijanac uzima loptu i kaže - no, no, me take penaltik, a rodžers sa klupe viče - beži u kurac, crnjo, onda ovaj sutra traži raskid ugovora i objavljuje sliku na tviteru why always me

za to vreme marković čestita sprsku novu godinu pravoslavnoj braći na fejsbuku

je l' biste voleli to da se desi?

ХАХАХА, о да!

najgovnjaviji moguci lik taj baloteli....sa svojim smislom za ''humor'' me cesto podseca na djovaka....utripovan da je zanimljiv.

i nije mi jasno kako redovno ne dobija batine od saigraca....al oke, sad ce markovic da ga nauci pameti

Ali bukvalno nisu mogli dovesti veci budalu i veceg propalog talenta..ima da skenja atmosferu u ekipi za dva treninga. I ima da navuce Markeca na elitne kurve.

E a realno mogao bi Saho da ga malo prevaspita, on mi tu deluje kao najveca sirovina.

Стиви Џ ће држати ствари под контролом.

Нешто не верујем да Стиви може да га преваспита...

E a realno mogao bi Saho da ga malo prevaspita, on mi tu deluje kao najveca sirovina.

Шкртел и Агер кад га дохвате после првог тренинга на којем се буде зајебавао биће од њега миран мали дећко.

Imate intervju sa Kolarovim kada ga pitaju za Balotelija. On kaze da je sasvim ok lik, dok nema kamera. Kada su u blizini neke kamere, onda pocne da se preserava i glumi ludilo. Nesto kao Era Ojdanic.
I kaze da su 80% onih prica koje ste procitali na fb o njegovin ''nestaslucima'' cista izmisljotina.

Sto je najgore nema los prosek golova ako je verovati vikikikipediji

2007–2010 Internazionale 59 (20)
2010–2013 Manchester City 54 (20)
2013– Milan 43 (26)

al ne bih voleo da predje ni u Zvezdu jer je mentolcina

E a realno mogao bi Saho da ga malo prevaspita, on mi tu deluje kao najveca sirovina.

Ager i Škrtel bi mu se najebali majke, samo da oće.

Како мрзим овакве утакмице, као да гледам Фулам против Фулама.

Konferens Saut je bolji nego ovo.

Malo mi falilo da pustim kinesku ligu umesto ove tekme

Zadavio sam se pertlama :@

a dobro, na trenutke i nije bilo lose....sad veliki fulam gostuje derbiju, fudbalski praznik u nasim domovima

Za 10 minuta kreće demonstracija sile moćnog Sautemptona.

skim igra dusan tadic? nema prenosa predpostavljam? na prvom sport klubu je celzi valjda

Na trenutke nije bilo lose, bilo je ocajno..A Sautu bi bilo bolje da oplodi Tadija mi na fantaziju igra u prvoj.

Nema prenosa, naći ću neki strim kad počne. Protiv WBA igraju.