Prijava

vretenasti mišić više na butin

Ali 'vretenasti'. Ovo bi se valjda odnosilo da mišić reaguje poput amortizera i stvara snažne kontrakcije, odnosno u ovom slučaju kompresije, koje random crncu omogućavaju i do 20% duži let.

S T R I C
T
R
I
C

Ja ne znam đe ljudi dolaze do takvih podataka. Istina ima varijacija u broju kosti i mišića i unutar jedne porodice (rebra, pa samim tim i međurebarni mišići npr. ili neki mišići u podlaktu da vas ne davim sad a iskreno nmg se ni sjetiti tačno koji) ali to da crnci imaju neke skroz nove mišiće... pa jebo te je l kurir postao wikipedija?

jebi ga, odvali neko nekad, i uzme se ko ozbiljno i prenosi sa panja na panj...

ajde bre i mnogo skolovaniji ljudi pa su provlacili gluposti, tipa da koristimo samo 10% mozga i tako to. poluinformisanom mozes da kazes sta hoces, samo treba da zvucis samouvereno da izgledas kao da se jako dobro razumes u to sto pricas. pa pogledajte samo politicku scenu srbije...

Svi smo mi poluinformisani. Pitanje je samo koliko dobro selektujemo plasirane sadržaje.

брате, мишић вишка… мислим ја сам дудук за анатомију али то ми звучи као жешћа глупост

поента целе теме је да је разлика у положају центра за равнотежу, имају дуже доње екстремитете (сва три) и боље раде њима од белаца који их ипак шију у другим дисциплинама типа пливање где се више користи торзо

у сваком случају, занимљива је тема и могло би да се промени име како би се наставила дискусија, а не да се ограничи на трчање и скакање

ја ћу да читам јер ме мрзи да куцкам на телефону и да се подсећам неких ствари које сам читао на тему овога

НИГА ДЖАСТ СТОЛЕ МАИ БАИК!
Бржи су зато што су црнци, јебеш им матер, има то везе за местом порекла, и тим генетским предиспозицијама 100%...Кошто пустињска лисица има уши ко слон, а поларна их скоро нема, на ту фору.. Тако и ово... Европљани и остала господа су вековима седели у свили и такото, а чамуге бежале од лавова, гепарда, и осталих дивљих мачки које трче 70км/х... Егзистенција, јеби га, то су ти гени ваљда....

Dve trke za pamćenje
https://www.youtube.com/watch?v=6fFAU3B31cc
obratiti pažnju na 0:27 po mom mišljenju najveći dugoprugaš u istoriji
https://www.youtube.com/watch?v=sURWgSu5TxI