Prijava

Француски муслимани су из Алжира, Либије и осталог западног магреба где је тренутно верски фанатизам у неком свом тренду због скоријих срања.
Немцима долазе из Турске, њих не интересује калифат, само рајхмарке - ко код нас гастабајтери, а Британцима из Пакистана.

Мене само нервирају људи који коментаришу ситуацију, а почели су да се занимају за тему тек кад је отворена тема или у најбољем случају кад су прочитали вести пре пар недеља. Ја за ИСИС знам већ дуже од годину дана, а пратим америчку политику и ситуацију у Ираку и Сирији дуже време и то не само из мејнстрим вести. Знам шта причам, вероватно боље од 99% људи на теми. Ситуација је много дубља од самог ИСИС-а и Америка не сме и неће опет да се више укључи.

I onda kao takav zajebani poznavalac napišeš da su Suniti većina u Iraku

А јерсте знали да побуњеници у Сирији и курчев ИСИС користи наше оружије из 2014... док наша војска носи старо 20-30 година...

Већина у деловима где је ИСИС.

Da, na čelu Iraka ti je neka sranje partija, tipa ne vole ih ni Suniti ni Šiiti, a i valjda je predsednik Šiit, a većina Iračana su Suniti.

A i ovo "valjda je predsednik Šiit je isto dobar lolo u kontekstu one ekspertske proklamacije gore.

Trišo, francuskih muslimana, koliko ja znam, gotovo da nema iz Libije. Najvećim delom jesu iz Alžira, pa Maroka, pa Tunisa. Za termin Zapadni Magreb nikad nisam čuo pre tebe lolo, ali u svakom slučaju Libija nikako ne bi mogla da bude deo njega, jer je najistočnija država Magreba.

Ovo nije mnogo bitno za ISIS priču ali pokazuje koliko ste laki na arogantnom lupetanju generalno.

Занео се, запад од Северне Африке - Магреб, западни Магреб, западни запад.
Либија је заправо била под Италијанима.

А јерсте знали да побуњеници у Сирији и курчев ИСИС користи наше оружије из 2014... док наша војска носи старо 20-30 година...

A jerste znali da je i to jedna od interesnih grupa za sranje stanje na bliskom istoku. Ne verujem doduse da je zastava neki igrac u toj prici.

MAURITANIJA JE NUAKŠOT!

DARS DO SLOBODE! SAHARA MORA BITI SLOBODNA!

BUDISTI ĆE OSVOJITI SVET,

ИСИС је створила Застава.

ovaj lik je glavni osumnjičeni da je priklo onog novinara
https://www.youtube.com/watch?v=T94OXemNDcc

Abdel-Majed abdel Bary, 23, also known as rapper Lyricist Jinn, who has gone to Syria to fight as a jihadist

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/489911/Da-li-je-ovo-Dzihad-Dzon-Trojica-osumnjicenih-za-ubistvo-Dzejmsa-Folija

Џихад Џон аххахахахахаахахахах
Ти надимци су најјачи

rekao bih da je to on, to su te krvnichke ochi, zapamtio sam sa snimka

jbt kolko su im isprani mozgovi islamom, raketa opichi na dvadeset metara od njih a on mrtav ladna kaze alahu ekber, totalno nenormalna reakcija

inache obezglavishe josh jednog choveka, britanca

Ovi ljudi su ludi, što ih ne istrebe koj kurac?