Prijava

Kako se zove neki strip junak, koji je manje više nedodirljiv. Mislim da se u nekom filmu pojavljuje. Ima moć da putuje kroz vreme, da radi šta mu se prohte, ali ga malo toga dotiče. Gotovo je identičan bogu. Valjda ga je radijacija sjebala ako se ne varam i mislim da mu je žena umrla pre.

Oblače da ne misliš na Doktora Menhenta iz Vočmena ili po srpskom Nadzirača?

To mađijo. Jeste taj lik u pitanju. On je baš prekul, a? :)

Meni se ne sviđa doktor Menhetn. Previše je smoren. Daleko mi bolji ovaj čiča

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTiMMuFMxIKoTFgrmBNagNwZsGGmFJPIDo_-uvWEwbsg6TAD2Wb

Jeste da je Roršak antiheroj i brutalan za moj ukus, ali je najrealniji od svih vočmena.

Čuo sam za Roršaha, baš ga fale.

Da, poznati psihijatar :)
Roršak, Roršah, mislim da je oboje ispravno (engleski ili njemački) i oboje jednako moćno zvuči

http://www.dodaj.rs/f/q/aY/4LprDktm/rorsah.png

a reci Mandrak i Lotar kaka ekipa...

Знам земо, ал то кад се просуши, нема ни 10 кила. Заебали те :)

A pa nosim ja vlagomer za te situacije, bilo 7,5%...:)

Inace da ne bude zabune to je Bubanj Potok Buvljak Subotom... Misim da u Nedelju nema nista slicno, i dont get your hopes too high za stripove, nisu bas cesti ja sam naleteo.
Ali dodjite svejedno, vredi samo zbog reklama na radiju:

CANE, CANEEEEEE,
CANE CAAaaaaaNEEE,
tehnicki gasovi Cane
sve boce su do vrha pune
jer Cane nece da ga niko kune

(klovnovska trubica x2)
Butik Fica Kica
kod zadnjeg mostica
roba je odlicna
a cena je sica
(Gidrin glas "Tooo ljubi ga deda!")

Je li neko citao, ili cita, Hellblazer?

Aukurac jebote, mislio sam da su mi knjige i stripovi na normalnom mestu, zaštićeni od svega kad ono... VLAGA!
Pre par dana izvadih iz police (sa staklenim vratancima koja nisu skroz zatvorena, prolazi malo vazduh) knjigu o muzici u Jugi kupljenu prošle godine, kad ono - iskrivljena u obliku slova ''S''!
Aj knjige su još i čitljive kakve god da su, ali stripovi... Nekoliko stripova je već počelo da bledi, uvlažili su se, da se tako duhovito izrazim... Kao ona izdanja VČ sa oslabljenim otiskom, tačno se primećuje razlika, bleđe je.
Zidovi su nekako vlažnjikavi na dodir, naročito ta pregrada police gde su bili naslonjeni, drugačija je na dodir.

Najgore je što ne bih znao gde da držim i knjige, soba mi je suviše vlažna i TOPLA, a drugde u stanu ne mogu a verovatno je ista situacija. Teško da ću naći suvo i hladno mesto.

Ima li dobre duše da me posavetuje?

Је л' зна неко да ли има да се скине неки Алан Форд са нета али на српском. Има нешто на хрватском али она њихова јекавица ми убија жељу за читањем.

AF se čita na jekavici.

Je l' čitao neko ovaj Avendžers: Građanski rat, vredi li čemu?

Ja sam ga bogami čitao na ekavici. Maverikovo izdanje, čini mi se.

a bre dzonimire, djeces AF citati tako, to ko da pokusavas da se napijes od djusa, ne mere...

Aukurac jebote, mislio sam da su mi knjige i stripovi na normalnom mestu, zaštićeni od svega kad ono... VLAGA!
Pre par dana izvadih iz police (sa staklenim vratancima koja nisu skroz zatvorena, prolazi malo vazduh) knjigu o muzici u Jugi kupljenu prošle godine, kad ono - iskrivljena u obliku slova ''S''!
Aj knjige su još i čitljive kakve god da su, ali stripovi... Nekoliko stripova je već počelo da bledi, uvlažili su se, da se tako duhovito izrazim... Kao ona izdanja VČ sa oslabljenim otiskom, tačno se primećuje razlika, bleđe je.
Zidovi su nekako vlažnjikavi na dodir, naročito ta pregrada police gde su bili naslonjeni, drugačija je na dodir.

Najgore je što ne bih znao gde da držim i knjige, soba mi je suviše vlažna i TOPLA, a drugde u stanu ne mogu a verovatno je ista situacija. Teško da ću naći suvo i hladno mesto.

Ima li dobre duše da me posavetuje?

Jocko ti si ostavio ovakav isti post i na forumu Darkvuda je li tako? Ako jeste imaš tamo nekoliko odgovora.

Jeste Gonzo. Kupio sam na kraju onaj apsorber vlage što su predložili, nije loša stvarčica, valjda će pomoći.

Evo posle podosta vremena povratak ovoj temi i povratak stripu :) U Nišu proteklog vikenda bio sajam stripa... umalo propustio zbog odsustva... nahvatao na zatvaranju hrpu Dylana i nešto Forda, bilo komad sto kinti... sve u svemu dosta novog materijala :D
Jel' posećivao još ko?

Doktore ja sam uvek voljan da odem, ali iz Begea je to nemoguće. Jebi ga, kod nas ima pred Sajam knjiga Salon stripa, pa se nadoknadi.

Isto, mnogo je nezgodno, da ne kažem neizvodljivo ako nemaš gde da spavaš. Pogotovo ako radiš, jer je uvek radnim danima.