Prijava

Ja pročitao za 2-3 dana fazon, bukvalno sam ceo dan čitao lolo

Tako sam ja sa ovim Fejblsima.

Vidim sad da je i to ongoing, jebem im sve baš. I Kirkmanu i ovima. Sad čitam Berserka, uzeću to da vidim kakvo je, valjda ima na netu da se skinu svi issue-i, a?

Ima, a dobra je stvar što ima arkove pa su zaokružene priče na po 5-6 išua.

Ако се рачунају стрипови у цбр. и пдф. форматима, онда сам и ја колекционар. Гигабајти и гигабајти стрипова, графичких новела, хардкавера и пејпрбекова. ДЦ и Марвел, Имаге и ДВ само због корњача. Дилан Дог и Загор од нама ближих наслова. И наравно манга понека.

E ljudi ima li neka stranica da se mogu onlajn čitati stripovi (mada nije to to meni) a da nije na fb?

Laik, sta predlazes od DC i Marvela?

@Mrljo, ima ali su bas losi skenovi.

Ovaj novi Dilan je l vredi?

Онлајн тешко, углавном их је лако скинути са торента или рапидшера, но задњи сајт за којег знам да је хостовао стрипове за онлајн читање (Sandman, Spawn, Witchblade - Comicoo) је угашен пре неколико година.

E pišaj ga, a dođe mi nekad da malo čitam Alan Forda i Dilana

Џанки, па пази, ја сам почео да скидам седмична издања оба издавача (згодно ми некако и не морам ја да их сакупљам). Но ако морам да издвојим, актуелни Волверинов сторилајн (Смрт Волверина) је кул, управо почиње прејебени сториарк Спајдермена (Спајдерверс), и Авенџерс нови наслов, па на то обрати пажњу.
ДЦ изгледа опет иде ка неком епохалном догађају или зликовцу, futures end, можеш погледати. А и неког новог лика уводе, све ми се чини да ће се пошибати са Суперменом. Е да, и наслов Batman/Superman, и то је кул.

uzo sad bas da skidam sa torrenta stara izdanja dilana i martija al jako malo sidera

Cornelije, mislis na Obojeni program ili?

Имаш на стрипотекафорум старија издања Дилана и Мартија, кратка регистрација и скидаш са рапида једним кликом + фантастични скенови.

Ovaj novi Dilan je l vredi?

Prilično dobra epizoda, 7/10 po mom mišljenju. EDIT: Ovo mislim na ,,Muž i žena''

E pišaj ga, a dođe mi nekad da malo čitam Alan Forda i Dilana

Jebiga, retko može da se nađe dobar sken toga, američki skenovi su najbolji.

Nađe se ponegde, al' ipak to treba pazariti, kad već ima pristupačno kod nas. Evo npr. ,,Puteva boja'' http://www.megablog.rs/dilan-dog-putevi-boja/

Je l' čitao neko ove nove Marvele, tipa Venom novi i to?

dzanki ja sam u mladosti chitao marvelovog ghost ridera, do jaja strip

Je l' čitao neko ove nove Marvele, tipa Venom novi i to?

Има Агент Веном лик али нисам сигуран да има сопствени стрип.

Da, Muž i žena, samo mi reci je l filozofiranje neko pošto vidim u opisu da piše kao Dilan kao neženja i te fore a to vuče na razmisljanje, apstraktno nešto ili ima neke akcije opasne?

Corne, solidna epizoda, izmedju 6 i 7, prva polovina price prespora, druga polovina bolja, sve zanimljivija do pred kraj.