Prijava

Шоми, ако сам га годинама користио, значи да је легалан, молим лепо, имао сам све потребне дозволе за градњу пре 20 година кад се правила кућа, морају и сад да важе.

Šta oćete da trošite i da se ne plaća? Kurca moga
Svaki mi račun preko 11 k, toliko i trošim jbg, plaćam redovono i ajd zdravo.

Vi sto za bunar pricate... Po nasem zakonu ti si zakupac zemljista od drzave, i to samo po povrsini. Recimo da kad bi zakopao za vodu i izadje nafta, po zakonu to nije tvoje, ne mozes da eksploatises. I za vodu je isto. Ili ako hoces nesto da gradis u visinu, opet moras pitas drzavu. Tako nekako valjda. Uzas bozji kad drzava nesposobna i korumpirana.

Suprotno tome, po americkom zakonu, kad kupis zemljiste, kupio si vertikalno do centra zemlje sta je ispod i beskonacno u vazduh sta je iznad.

Plaćaj struju sirotinjo.

Suprotno tome, po americkom zakonu, kad kupis zemljiste, kupio si vertikalno do centra zemlje sta je ispod i beskonacno u vazduh sta je iznad.

Da, čitao sam u Politikinom zabavniku da oni što su tipa kilometar od nekog aerodroma, nakupiše se para ljudi samo tako, što im ove avio kompanije "gaze oranje".

Шљиворад Тртовић™

Бтњ, струју не смеју да ти секу ако немају судски налог који је постао извршан, а веруј ми да га немају. Кад ти исеЧу, тужиш их, морају ома да ти прикаче и још да плате штету. лол

inace najjaci su mi ovi saveti koji deluju pametni na prvu, pa te sjebu. tipa ma vozi ti kolko oces brzo samo kad te zaustave ti trazi potvrdu da je aparat bazdaren, ne bazdare oni to po 5 godina. ono zaustave te a aparat bazdaren pre dve nedelje lololo

Јанпи, за писмене пише, сад што они крше закон налогом за сечење неког руководиоца електродистрибуције, то је друга ствар. Баш зато и имаш могућност да их тужиш.
Читај мало законе уместо што скидаш деци дресове. Позз

nek isključuju u svoja 4 zida
PEDERI

ja ne citam zakone ja placam ono sto potrosim. radi nesto umesto sto citas zakone. poyy

inace taj jebeni sudski nalog je tehnikalija, uzima se za cirka 5 min, nije nesto sto se vadi godinu dana i kosta iljadu eura

Па и треба да их бију кад убирају харач.

Ето Чуле, видиш која је разлика између нас и других земаља. Тако да ти је та сеча струје и 6000 динара најмањи проблем, мораш да спасиш бунар!

Plaćaš li redovno 'lebac što jedeš?

Navikao Sloba ljude da je struja tu uvek za sve, koliko god dugovali, pa se opustili.

Da se ne lažemo - treba da se prvo naplati struja od velikih dužnika, ali to je naučna fantastika, jer ti isti veliki dužnici imaju sprege sa svakom vlašću, pa to bude kao da Vučić sam sebe tuže, lolo.

Jeste, nekad si mogao da imaš dug do deset hiljada, da ga održavaš tako (svakog meseca nešto da plaćaš, čisto da deluje kao da plaćaš i sve kul), no promeniše to. Prvo nastrada obična raja, šta ćeš.

I sam sam, u periodu od 2 godine stalno kuburio sa dugom, vuklo se nekih 9 'iljada stalno. Jbg, preskočio 2 meseca da platim tokom 2008. (bio bez posla) i odmah posle sam plaćao samo potrošeno, a dug i kamata na dug se uvećavali - jedva sam krajem 2010. doveo sve na nulu (da, čak sam i TV pretplatu plaćao).

Tako da, džabe kuknjava tipa "Aaaa, onaj duguje 200 somova, a ja pišljivih šes'!" - plati što pre možeš, da te kamata ne bi jebala.

I nemoj se slučajno zezati da porez ne platiš, pošto kamata tu tek jebe straobalno.

I, Čule - dug za neplaćenu struju nije harač, već je dug potrošača/korisnika prema proizvođaču.

niko nije idiot (dobro, većina nisu idioti) da misli da struja ne treba da se plaća.

problem je ogroman disparitet prosečne cene rada i nužnih životnih troškova

i sto niko u epsu nema platu ispod 50 iljada. kao ostvaruju zaradu. nee seeri da ostvaruju zaradu. isto sranje telekom. ajde posto vi zaradjujete nabijte sebi plate po 100 000 svi. gde je tu logika. i to nije od juce, tako je uvek.

Državi se ne sme biti dužan, jer mi smo tu zbog države.
Država ne treba da odgovara ako nas zajebe, jer mi smo tu zbog nje.

VIVA LA DRŽAVA

niko nije idiot (dobro, većina nisu idioti) da misli da struja ne treba da se plaća.

Heh, Direktore - začudio bi se koliko ih ima što misle da ne moraju da plaćaju redovno. Čido.

i sto niko u epsu nema platu ispod 50 iljada. kao ostvaruju zaradu. nee seeri da ostvaruju zaradu.

Radi ti na kopu, u prašinčini leti, na plus beskonačno, ili onom mulju i na debelom minusu, po snegu i kiši za 20 hiljada. Mislim, treba razgraničiti veoma prekobrojnu administraciju (koju treba saseći za 50 posto) i čistu radnu snagu po elektranama i kopovima (petina, pa i dobar postotak preko, viška).

Telekom je posebna priča, njima je 70 posto ljudi višak administracije, a terenaca ni nemaju dovoljno - zato se administracija i terenci posebno ne podnose.

Kako vas nije sramota! Ostavili ste EPS na cedilu, firmu koji vam pravi struju bez koje biste bili niko i ništa! Niko od vas da pozove direktore EPSa i pita kako su, koliko su im skinuli od plate! Da ih pozovete kao ljude, kao prijatelje! Samo je Bata Gašić bio tu! A i te kako znate EPS da zovete kad vam nestane struje i kad treba da se reši problem

Cara™

Državi se ne sme biti dužan, jer mi smo tu zbog države.
Država ne treba da odgovara ako nas zajebe, jer mi smo tu zbog nje.

VIVA LA DRŽAVA

Na svu žalost - jeste tako. Zbog tričavog duga najebeš kao žuti. Ali, lepo rekoše: ako plaćaš sve ostalo na vreme, onda je logično da i sve ostalo plaćaš. Mada, logika je davno zgubila smisao u ovoj zemlji, pogotovo što je sama država koristi kako joj se ćefne. Opet rab prosti, ubogi najebe.