Prijava

moj tata već dugo
ore nebeske njive...

Deda sa mamine strane se zvao Branislav, bio je dobar čovek..

evo šta je tvoj deda brana napiso jedared

NEĆU DA LJUBIM SVINJU U DUPE PA MAKAR NIKAD NE JEO ČVARAKA

prijatno

LOL, klasičan trol deda Brana.

Fernandeze, kad ti matori potpisuje knjige na sajmu? Javi kad saznaš.

Moj deda po ocu pre rata švercovao konje, u ratu bio četnik, posle rata uspeo uz dva svedoka da dokaže da je bio partizan, dobio posao u rudniku u Sasama, uz borački staž dobio i beneficirani rudarski staž, otišao u penziju sa nekih četres pet, pedeset, i posle mirno do kraja života gajio duvan, tu kod Srebrenice, i uvek potkupljivao komisiju da mu piše manje sadnica, pa ostatak prodavao na crno i fino živeo.
Moj deda po majci bio gazdinski sin, došli komunisti, pokupili ga, odveli na Sremski front, odakle se vratio sav nikakav. Oduzeli su mu najveću mesaru u kraju, oduzeli svu zemlju, ostavili samo hektar kraj Morave da gaji papriku, non-stop ga cimala policija ni za šta, zaposlio se u Juhoru kao mesar, i tako do kraja života crnčio na njivi i klao prasiće u fabrici za siću.

Mislim da je ovaj drugi deda bio bolji kao čovek.

На захтев горског вилењака Панија, ево да направим објаву:
- кад год напишем нешто против Господара Вучића, ботови ми натрпају преко 1000 минуса.
- ми немамо државу ни систем.
- немамо ни народ.

Moj đed u ratu bio četnik. Posle rata ćale bio siroče.
Ne volim partizane!

Hahaha potsjeti me na nesta

ej, Skrobonja... kakva je to plejada SF pisaca bila svojevremeno...

Мој је тата злочинац из рата.

https://www.youtube.com/watch?v=wg1l2qYWTwQ

ej, Skrobonja... kakva je to plejada SF pisaca bila svojevremeno...

E, ja pre neki dan bio kod Zorana Živkovića, da se pohvalim.
A i onaj Zoran Stefanović je dobar, to mi saradnik iz Rastka.
Da se pohvalim :)

sad rece jedan moj kolega, nas covek: sve na koje smo svrsavali kao nacija smo na kraju ubili. koliko se deo ljudi lozi na vucica, na kraju ce biti obesen na terazijama.

Celte, oprosti, kako ispada, prvo svršavamo na nekoga, pa ga onda ubijemo... Zvuči kao zla pervezija... A ima kao u slučaju Đinđića: prvo ga ubijemo, pa svršavamo na njega. Snaf.

Tito... Koga Staljin nije uspeo da ubije, taj je doživeo bar osamdesetu.

realno, pre đinđića je poslednji ubijeni vladar bio obrenović
aleksandra karađorđevića su ubili celtovi

i milosevic, jebi ga nismo ga ubili, ali manje vise osudili na smrtnu kaznu