Prijava

Pa logika. Logički razmišljam. Ponekad pogrešim, kao u Keltovom slučaju nedavno kad sam banovan. Ali sam u većini slučajeva na mestu sa logikom. U svakom slučaju super je što hoćete da stanete u odbranu dotičnom, ali onda to ne treba raditi selektivno.

bushido nema leba u crevu

bušido je intelektualna prostitutka.

Jesmo se maločas sprdali na četu, listali njegove postove, ono zaista jeste sramno. A većina nas nije znala za to, pa nam ovo došlo kao osvježenje, jebiga. A Pezos koji je bio upućen u stanje stvari je pokrenuo ovu temu, upravo da bismo se sprdali na taj račun. Druga stvar je što je nama trebalo par dana da skontamo. Mislim da je najbolje da se Pezos banuje na par dana.

Voistinu. Što je bolje nego da zamaram lažnim moralom. Da je više govaana lakše bi plivali. Mislite o tome.

U svakom slučaju super je što hoćete da stanete u odbranu dotičnom, ali onda to ne treba raditi selektivno.

Nema čoveka na sajtu kome nisam stao u odbranu kad mu je trebalo, potpuno sam neselektivan po tom pitanju. Jedino se moglo desiti da ne primetim nešto što se dešava jer ima delova sajta na koje ne zalazim.

i pezos je govno od čoeka, al to smo i do sada znali

Ma pusti Kelta Džonovane, voli da bude u kontri. Gambiše tu svako malo evo ti.

Nema čoveka na sajtu kome nisam stao u odbranu kad mu je trebalo, potpuno sam neselektivan po tom pitanju.

jašta si

стварно нема смисла бранити икога ко оно ради, то је као да кажеш за неког серијског силоватеља бакица шта ће јадан пријебало му се није имао за такси да оде до девојке и сендвич успут

Dobro bre Brus ti stvarno nisi tip ;oveka sa kojim želim da se raspravljam. Mislim globalno jer vidim da mu svi modovi staju u odbranu. Za tebe znam da svakome nađeš nešto pozitivno I nije ti lako zbog toga. Ja kada bih pravdao svaku budalu prsao bih.

Ja kada bih pravdao svaku budalu prsao bih.

Zato što postuliraš normalnost, ja sam se odavno predao ludilu.

jel neko od vas, sto trpate chaveza ucestvovao na VOS kupu, tad? jel ga ko upoznao?

Nema potrebe upoznavati ga posle izgovorenog. Ako si čitao uopšte sve što je napisao, a verujem da nisi.

http://vukajlija.com/forum/teme/41422-vukajlija-ol-star-fudbal-uzbekistan-narodna-demokratska-republika-koreja-sledeci-fudbal-je-tek-u-nedelju-13-07-2014-u-18h-igracemo-podeljeni-u-ekipe-finalista-svetskog-prvenstva-a-posle-fudbala-idemo-da-gledamo-utakmicu-21h-u-nekom-ficuka-na-pl?strana=162#post_2014276

o ovome pricamo, i jos desetinama slicnih postova

na kraju jos kad mu likovi kazu okej dosta je sad mislimo da nas malo iskoriscavas, on se naljuti kao u fazonu ''ma u redu nadao sam se da ima dobrih ljudi koji bi da pomognu, ali prevario sam se...''

a jel si ga ti upoznao? posto ako mislis da mi koji ga nismo upoznali nemamo pravo da ga napadamo, nemas ni ti prava da ga branis jer ga nisi upoznao

ovo cak ni nije najgori post...nego random izabran....

lik dodje do bg i onda trazi da mu se skupe pare na najogavniji nacin....koji kurac se uopste i nerviram ustvari

Pa šta i ako ga je upoznao?
Koja je logika to "ako ga ne upoznaš uživo ne možeš da zaključiš da je njegovo pederisanje po forumu i optuživanje ljudi koji neće da mu daju 100 dindži za grubost i nehumanost"?
Tom logikom svi treba da upoznamo Rasnog da bi bilo kompetentni da kažemo da li je lik koji sere po stripovima ili ne

pametan dečko. svako normalan bi tražio pare za dolazak na vos. pogledaj samo učesnike. ispod 75e ne treba pričati