Prijava

Bruce, mislim da je zajebancija u pitanju i da nije zlonamerna

Meni se gadi selektivno moralisanje, recimo.

Mislim da nije ni zajebancija ni dobronamerna, zajebancija može da traje dan-dva, i mene počesto uhvate na zub, kad ovoliko traje onda je to pederso podjebavanje. Razočaran sam.

Kako znaš da bi organizovao? Na koju si foru to zaključio?

Zato što mu ne bi bio prvi put.

Pa ja sam saznao tek danas, šta ja mogu što su ga ljudi zajebavali i pre. U mom sLučaju zajebancija nije dobronamerno usmerena ka njemu. Naravno. Ima osoba kojima je ozbiljno trebala pomoć i koji je nisu tražili zbog ljudi kao što je Čavez.

Bushido, ima li tvojih postova na ovoj temi?

onda citajte temu sa VOSa od 160 pa do 200 i neke...

ako je kul onako iskoriscavati momke svake nedelje sa nekim bednim patetisanjem, kao da svima drugima pare rastu na drvetu, onda okej, priznajem pogresili smo. Mada nismo pogresili.

Nema. Kakve to veze ima sa ovom pričom? Hoćeš da ciljaš na to da li sam pomagao ikome ili ne? :)

aj busido ne seri, nalozio si se na foru sto ti prodali na cetu, koja nema veze sa realnoscu, pa sad moralises tu. najgore mi kad vidim nekog poluinformisanog ili nekog sto nesto nacuo ili tako to da se pravi pametan, kao ja sve znam, to su cinjenice.

aj da je cavez organizovao, on nije jedan post na temi napisao.

Mnogo mi je jak ovaj argument "da li te ima na OVOJ TEMI?" ...
Moram da priznam pravi SNS način diskreditovanja sagovornika.

Odgovaram ti na ovo:

Ima osoba kojima je ozbiljno trebala pomoć i koji je nisu tražili zbog ljudi kao što je Čavez.

Ne prozivam te jer smatram da si sigurno u skladu sa svojim mogućnostima učinio maksimum. Daleko bilo da ja bilo kome iznuđujem pomoć za nekog, ko želi i može on nađe način.

najgore mi kad vidim nekog poluinformisanog ili nekog sto nesto nacuo ili tako to da se pravi pametan, kao ja sve znam, to su cinjenice. aj da je cavez organizovao, on nije jedan post na temi napisao.

Upravo si sebe opisao.

Ne, Kelt, pričitao sam sve postove na VOS-u vezane za priči i bio prinuđen da zagrlim keramiku. Zato me batali ovih tvojih upadica i neosnovanog lupetanja.

Moram da priznam pravi SNS način diskreditovanja sagovornika.

Pih, da postupam kao član SNS ti bi bio banovan, a tema zatvorena. A da želim da te diskreditujem morao bih najpre da znam nešto o tebi, nisam čovek koji ide i napušava ljude samo zato što mu se može.

Ne Brus, ako to hoćeš da čuješ nisam pomogao nikome sa Vukajlije. Da li sam pomogao nekome sa druge strane ekrana, to je već moja stvar i bedno mi je uopšte da raspravljam o tome. I tu stavljam tačku na moju ličnu priču.
Poenta je baš recimo da sa te teme pojedini autori nisu tražili pomoć, delom i jer ovakvi ljudi kao Čavez dovode ljude koji imaju malo više obraza u neprijatnu situaciju. I svaki post njegov na onoj temi je užasno sraman. Nisam nikada bio neko ko će da vreša nekoga ko nema, niti planiram, ali ono je čist bezobrazluk i ne razumem čemu moralisanje?
Šta morališete i branite ga, a znate i sami da je ispao jadan?

ih, da postupam kao član SNS ti bi bio banovan, a tema zatvorena.

Pa ne, onda bi postupio kao debil. Mada ih tamo u SNS ima puno. Ali realno si hteo da iskoristis to kao argument da me diskreditujees u raspravi.
Kao - GDE SI BIO KAD JE ČIĆVU PLIVAO PO OBRENOVCU...

kome treba pomoć?

Ne prozivam te jer smatram da si sigurno u skladu sa svojim mogućnostima učinio maksimum.

Nemoj da smatraš. Možda i nisam. Svakako, i da jesam to nisam radio da bih koristio kao argument u raspravi da li je neko ispao jadan ili ne. Baš zbog onih koji ne ispadaju jadni ovima koji to jesu treba skrenuti pažnju. I na kraju krajeva, ne razumem zašto bi to bilo zabranjeno? Rade se daleko gore i nesvrsishodnije stvari po sajtu.

Ali realno si hteo da iskoristis to kao argument da me diskreditujees u raspravi.

To je tvoje mišljenje, ja te neću remetiti u tome. Doduše, nije mi ni sasvim jasno zašto si se uopšte pronašao u mom prvom postu, ali kako ti volja.

bušido ti si govno od čovjeka. priznaj to u jednom postu pa da sajt ide dalje.