Prijava

Шешељ провео 13 година трпајући цео Хаг, а ови пуштају Гоблина на њега...

и тринаест година пре тога трпајући целу србију, а и шире.

Pakao Juga
Okačite posle tu emisiju kad izađe na Jutubu.

https://youtu.be/i-Sxo8t-wp8

hah koje pisanje po djindjicu al ide u krajnost po obicaju doduse to mu je deo politike. vucicevic retard glupi al je glup jako

kolko počeo da se gubi vučićević u jednom trenutku kada su se stvari oko nikolića otele kontroli hahaha lego sam. ali se posle smirio kada se pričalo o vojvodinom zdravlju.

Кол'ко иритантна појава овај Квазимодо. Млатио би га будаком у чело.

Inače Amerikanci kažu Jutjub, a Englezi kažu Jutub, tako da je i jedno i drugo pravilno. lolo

Drago mi je što je isprozivao Svetog Đikija i njegove svedoke. Inače kad smo kod njega i Đikija:
https://www.facebook.com/video.php?v=889246831137531

Mrzi me da gledam večeras, ali koliko vidim po vašim komentarima, trpao je sve od reda, i žive i mrtve, samo nije presvetog premijera. Ako je tako, onda je prodana duša ili britanski špijun onaj najniži, prašinar.

Hteo je ali ovaj govnar počeo da ga prekida.

Hteo je ali ovaj govnar počeo da ga prekida.

I šta, kao, prekidao Šešelja i nije mu dao da kaže šta misli??? Šešelja??? I ovaj nije uspeo da se izbori sa Vučićevićem? Ma daj.
Znači, prodao se vojvoda (namerno malo v).

I ovaj nije uspeo da se izbori sa Vučićevićem? Ma daj.

Чим је кренуо на Вучића, Вучићевић је рекао да је крај емисије. Шешељ му је рекао да му је Жељко Митровић реко да ће емисија трајати до пола 12, међутим, Вучићевић је постао при томе да емисија траје до 11.

I Šešelj se prodao Vučku. Jbg

Ma ne verujem, juče ga napušavao po tviteru. Ko zna, ako jeste nek ide sve u kurac :-(

Nek nisam u pravu. Voleo bih da nisam. Ne zato što nešto volim Šešelja (iskreno, ne volim ga uopšte) već zato što bi mogao baš da našteti Vučiću ako se nije prodao (možda ne da mu ugrozi vlas` ali da ga nasekira svakako, a meni i to dosta).

Пазите, Шешељ има одређену задршку према Вучићу. Сам је већ говорио да је он и у радикалима показивао диктаторски порив, да је максимално користио то што је образованији и интелигентнији од остатка странке, да је газио по осталима, а да је само слушао њега. Ја и даље верујем да је Вучићевић брже-боље рекао да је емисија готова да се не би спомињао Вучић.

Ma glupost. Da je hteo sam je mogao da veze u petom minutu emisije. Ko je još nadgovorio Šešelja jbg

Koji govnari jebote. Obećali mu da će da traje emisija do pola 12, pa kao pričaćemo o Vučiću, ima vremena, i na kraju prc, kao nema više vremena.

Ниједан политичар није недодирљив. И Милошевић, и Тадић су мисли да јесу, па су ипак склоњени са власти. Вућић је додуше паметнији од Тадића, али баш зато што је паметнији увек ће покушавати на сваки начин да иде уз длаку народу, да би што дуже опстао на власти па ће можда и пустити Шешеља да све више гостује на телевизији, па чак да га овај мало поткачи, а све у интересу демократије.

Опет, мислим да је потребно још неко време да се сачека, да видимо да ли ће Шешељ у својим гостовањима коначно јаче кренути на Вучића.