Prijava

Samo ko ima neko oruzije a da je nasledstvo.....samo kazes da su otac ili deda nesto uradili snjega. I da pojma nemate gde stoljpi.

Pitam placas li puskarinu?

Pa bre to valjda ide sve na jedno za pistolj i pusku... nije valjda da ce poseban porez na pusku da mi naplate... Ako je tako, ja da je uzmem, roknem dedu, oni je oduzmu i zavrsim pos'o...

Onda deda neka im sve po spisku lično!
Pazi, mogao je deda u međuvremen da proda oružje, a oni tek tako bez ikakvog obaveštenja i bez ikakvog rešenja skidaju od penzije!!
Podeli Milku sa dedom ako rešite ovo :)

Hvala Natnat, ne znas koju si mi uslugu ucinila...
Mrzim sto u ovoj zemlji moras da znas svaki pravni propis da bi ziveo kao covek...

Zebavam se na lovacko oruzije se ne placa porez.
Na stoljpi godisnje.jednm

Nema na čemu i srećno!

Ruse nemoj da zebavas tako! Uplasi me covece!

Ja ne plaćam porez za onaj zakopani kalašnjikov. A dobro je imati tako nešto zakopano, za slučaj zombi apokalipse, građanskog rata i sl. Povećava ti mogućnost da preživiš.

za slučaj zombi apokalipse, građanskog rata i sl.

Sto se zombi apokalipse tice, to samo u Americi moze
Ovde kod nas gradjanski rat sutra moz' dizbije, nije to nista novo i strano...

e moj vladimire al si neiskusan, u slucaju zombey apokalipse vise ce ti sluziti palica ili ciroki sekira....brzo ces nestati bez metaka u kalasu
vidi se da si neiskusan u ubijanju

Sto se zombi apokalipse tice, to samo u Americi moze

Ta zombi apokalipsa je i ovako samo potisnuti strah americke srednje i bogate klase od gradjanskog rata i nemira koji bi nastao podizanjem najsiromasnijih i najtupavijih slojeva u americi koji nemaju oruzje ali ih ima puno i nemaju sta da izgube, gde bi na kraju svi postali siromasni i u komunizmu.
Ako malo zagledas, preneseno znacenje je 1:1.

to je vec neko pisao na forumu, skoro identicno! prepisujes kelte!!

i zombi apokalipsa postoji i kad tad ce biti nesto slicno

pa nisam ovo ja smislio, a nije ni taj sto je pisao na forumu...

ovo je samo onaj strah vladajucih u americi od komunizma. 60ih su dolazak komunista na vlast zamisljali kao zombi apokalipsu

Ja ne posedujem oružje, ja jesam oružje. Balistički projektil.

ovo je samo onaj strah vladajucih u americi od komunizma. 60ih su dolazak komunista na vlast zamisljali kao zombi apokalipsu

Aj sad mi kazi da to nije svojevrsna apokalipsa...

dobro je što se ne plaća porez na ovo u gaće, prema kubikaži

Nije, to je promena na bolje kad je SAD u pitanju :)

kolko bi onda oni tvoji daun konji morali da plate, sobzirom da konjine imaju ogromne kurcine?