Prijava

Pani, verujem da ti ne bi imao problema previse

imas vise daun konja od mene pezose, otimas mi clanstvo.

Ma Bruce, sad ispade ko zna sta
Nego mislila, ima Pani para, nista drugo ;)

a sa tobom spado cu opet da pricam kada me odblokiras na fejsu

Jbg, pani, nisam to ja... Promasio si
Sta ces, godine stigle coveka, zaboravnost... Muke su to

Ma Bruce, sad ispade ko zna sta
Nego mislila, ima Pani para, nista drugo ;)

Ne znam ja ništa osim onog što sam pročitao i onog što se odatle može zaključiti. Da li Paninaro ima para ja ne znam, a i ne interesuje me dok mi ne ponudi posao :)

dok mi ne ponudi posao :)

Taj dan nece skoro svanuti...

odblokiraj me, cujes li?

Nego mislila, ima Pani para, nista drugo ;)

nije stvar o novcu, nego pani ko i svaki crnogorac ima mali kurac.

A što bi? Ne želim da pokvarim prijateljstvo :)

Ja ne plaćam porez za onaj zakopani kalašnjikov. A dobro je imati tako nešto zakopano, za slučaj zombi apokalipse, građanskog rata i sl. Povećava ti mogućnost da preživiš.

A ti, Valdemare, ne koristiš beše luk i strelu? :)

#zapamtihovukajlijašima

ko i svaki crnogorac ima mali kurac

Hm, pit'o bi te ja da nisam hetero...

Sve bih ja vas pohapsio što ne plaćate porez pogotovo ovaj na oružje.Šta da nećeš možda sa šešeljem da dižeš bunu ili pretiš vučiću.
SAMO NAPREDNO UREFORME

A ti, Valdemare, ne koristiš beše luk i strelu? :)

Samo u mirnodopskim uslovima :)

Ja ne plaćam porez za onaj zakopani kalašnjikov. A dobro je imati tako nešto zakopano, za slučaj zombi apokalipse, građanskog rata i sl. Povećava ti mogućnost da preživiš.

исто и код мене, уз то и четири кундака и два бајонета у воћњаку у селу, пропада воћњак полако а једном ће да се сади нов, да ако преору до пролећа макар, ја ћу да вадим старе јабуке и шљиве.,

иначе, добро је натнат саветовала, то се глат побија приговором застарелости, а ако је и без решења онда ће и то што је одбијено од пензије да врате. е сад, ако је чичица мало сенилан па је решење стигло онда неће баш да врате, и још ће да наплате за претходне три године што је дужан (јер је оно пре тога застарело). ал' неће за период 2001. - 2011., изузев те две рате које су већ плаћене.

Koliki je porez na oružje tj kako se računa?

pročitaću posle sve, sad samo da ti odgovorim na prvi post:
koliko znam (a trebalo bi da znam), porez zastareva za pet godina... doduše, za tih pet godina poreska uprava nije smela nikako da pokuša da se naplati (nisam siguran da li recimo slanje opomene u ovom slučaju prekida zastarelost, verovatno i to prekida). međutim, apsolutni rok zastarelosti za plaćanje poreza je 10 godina. tačnije, posle 10 godina ne mogu nikako da naplate taj porez. ako ste i platili, možete da tražite da vam vrate pare.
možeš da proveriš to malo, ali recimo da sam prilično siguran da je takva priča jer sam baš prekjuče čitao zastarelost poreza :)

a što se tiče toga da l možeš nešto da uradiš na ime postojanja poreza... možeš da nateraš skupštinsku većinu da izglasa ukidanje tog poreza. i to je otprilike sve :)

Zaračunava se na godišnjem nivou, i obično ako ne platiš vezuju ga za neki papir da nemoš dizvadiš kad oćeš ako nisi platio. Izvod ili tako nešto