Prijava

spičim u 1389 i šanem caru lazi:
pusti turke u pičku materinu
aj oslodimo KNIN

u EU muuuuuuk

Ja bih se vratio u 1389. i dopremio knezu Lazaru kalašnjikove, haubice, heklere, kašikare,, nagazne mine, desrt iglove, minobacače...

da dodjem sa tim u 1389 reko bih lazi: duvaj penis majmune ja sam tzar sada turtzi jebo sam vam mamu galatasaraj zemljom netje setati

A ja bih se vratio u 97 na vencanej sanija i natalije trik fx, kad svestenmik kaze: Ko ima sada da nesto kaze neka kaze a ko ne neka zauvek cuti

vratim se na osnivačku skupštinu JSD Partizan i zamolim Tuđmana da se potpiše na fotografiji sa skupštine i dupiše
Njofra i Nivea vole Džonija i Grobare Vukajklija

A ja bih se vratio u 97 na vencanej sanija i natalije trik fx, kad svestenmik kaze: Ko ima sada da nesto kaze neka kaze a ko ne neka zauvek cuti

Hahahahah, to, izijeme, boli jako

pa on bi imao napravu pomocu koje putuje kroz vreme i ako dodje ovde iz buducnosti moze tamo i da vrati, samo ukuca datum i godinu.a sto bi vanzemaljci tj mi u buducnosti dolazili ovde da nas uce nekim stvarima kad su oni dostigli sve sami prirodnim tokom.ili su i kod njih dolazili ljudi iz jos dalje buducnosti i ucili ih neke stvari.chule svarno nema logike.i kakav stounhendz kakva sranja, voleli ljudi da dizu spomenike i tako te stvari kao i danas sto se takmice ko ce da napravi vecu zgradu.ko to upravlja klimom, amerikanci mozda?oni sami sebi izazivaju tornada itd..sve je to cista fantazija.

Ja bih pokušao na sve načine da spasem Ipčetu život makar pokušavajući poremetio vremenski vorteks i uništio sav prostor i vreme.

pa on bi imao napravu pomocu koje putuje kroz vreme i ako dodje ovde iz buducnosti moze tamo i da vrati, samo ukuca datum i godinu

Ja bi rekao Psetu88 da mu otme tu napravu, pa da i mi možemo malo putujemo kroz vreme i sjebemo vanzemaljske ljude iz budućnosti.

mozda organizuju i turisticka putovanja u proslos...

samo ukuca datum i godinu

poštovani putnici očitajte vašu kartu za Vreme plus

uu agilni to bi bilo kul na tvoju lepotu i moj sarm bi pojebali pola srednjeg veka

Да л' је могуће да све што знате о путовању кроз време да се заснива на филму "повратак у будућност", наиме да би путовао кроз време не путујеш тако на изабереш датум и путујеш, него мораш да уђеш у црвоточину, која је данас мала и неупотребљива, па се због тога такође данас не може путовати кроз време, али ће у будућности моћи, јер ће порасти, и плус то што мораш да развијеш огромну брзину, а да би развио толику брзину ти мораш да изгубиш неко време, зависи колико се враћаш уназад.

Chule37, opasno mi se penjes na kuratz u zadnje vreme a vetj duze te pratim po forumu. Prestani da smaras da ti ne savijem pitxku u peretzu da se opametis malo djubre jedno. Tutji tju te satima dok ne kazes za koga radis platjeniku raspali. Nemoj da mislis da se zajebavam jer ovako pisem samo zato sto mi ne rade tipke jer sam i lap top iznabadao kolenom i laktom pa vidi kako tjes da prodjes!

Да би се путовало кроз време, мора се ући у фишек
http://frogprincepaperie.com/wp-content/uploads/2011/12/paper-cone-wreath-05.jpg

Пас који лаје не уједа.

nisam ni reko da tju te ujesti nego isxamarati kao kutxkitzu malenu pederko jedan sxto nosis naotxare i gledas trol klipove na jutjubu pa mislis da je zavera kad ti kazu u pekari da nema bavarska kifla jebla te ona burek pojedi istzedi bubuljitze i idi napolje malo na vazduh al nemoj kad je mrak da te ne pojede

Псето, да сам такав каквог ме замишљаш ни тад ме не би могао ишамарати.

to tjes videti ako se ne budes smirio na forumu na forumu

edit: !!!!!

хахаха, у куТЈицу.