Prijava

Čekaj da isprobamo:
NABIJEM TE NA KURAC

koga bre sad rasni?

мораш агилном да кажеш

Jbg nisam baš toliko radoznao.

Kosmo, da ne ulazim u to koje nabijanje je malecko, a koje nije - činjenica je da nije sve počelo od tog nabijanja, naprotiv, to nabijanje je kulminacija dužeg prozivanja.

bruce, budeš čovek i dostojanstveno odgovoriš na to duže prozivanje. sasečeš u korenu ako imaš petlju, reaguješ sa određenim stavom. ne čekaš, ko kurva, obrišeš poster i banuješ na malo nabijanje na kurac. eeeeeej dvajes dana bre....

Porediš sve ljude kroz prizmu mene koga zabole kurac (d'izvineš) šta mu ko govori. Pre tri godine sam i ja reagovao jednako tako. Ne zauzimam strane, samo kažem da je prekršaj zaslužio kaznu i dobio kaznu. Stoički se mora izdržati, pogotovo obzirom da postoji i dupli nalog pa pristup sajtu nije ograničen.

Surovi bi ga banovao trajno.

E odbanujte nalog WOW bgd ili tako nesto. Debeli ga je banovao na godinu dana, a ja sam ga samo dobio na koriscenje, nije moj nalog,

Da kažem i ja nešto samo malo ću.
Diša je ovaj poslednji ban bukvalno tražio. Da nije dobio kod onog komenta, nastavio bi još dalje i tako. Znači, morao je biti u nekom trenutku banovan, to je želeo.
E, sad, na koliko, to je druga stvar.
Malo i sam sebe smaram što svaki čas nešto tražim da se smanji ban i ostalo. Mislim da je najbolje da banovi budu onako - čvrsti, da se ne smanjuju tek tako, ali da se u startu ne zacepljuju. Kad bi to moglo tako, naravno.
Elem, daj vidite ako može kako da se poravnava ovo ili ne može, da se ne zamlaćujemo ako je Agilni zapetio.

zatvaraj temu
saće dan vojske
sve ok

Brate ja bi maksimalan ban stavio 12 sati. Covek moze da se smiri za 12 sati.

Porediš sve ljude kroz prizmu mene koga zabole kurac (d'izvineš) šta mu ko govori. Pre tri godine sam i ja reagovao jednako tako. Ne zauzimam strane, samo kažem da je prekršaj zaslužio kaznu i dobio kaznu. Stoički se mora izdržati, pogotovo obzirom da postoji i dupli nalog pa pristup sajtu nije ograničen.

Surovi bi ga banovao trajno.

direktor ne bi imao za šta surovog da proziva na duže staze... znam ja da tebe bole kurac, al direktor nije osrednji provokator, došao da prca i proziva narod po sajtu( da ne imenujem ko to jeste) . i to prozivanje je imalo povoda. i nije diša sam podprckivao, da se razumemo... al nije u redu koristiti moderatorske moći da nekog kažnjavaš zato što si ispao pička, pa ti neko na to skreće pažnju. uđi u dijalog, majku mu, objasni mu da nije u pravu... nije diša BLZ da mu se ne da reći.

nego ćuti i čeka. ja sam mod, boli me kurac, lupiću mu dvajes dana, može mi se. mnogo sam bitan i ne sme da mi se kaže ništa.

znam ja da direktor ima dupli, nije to frka, princip je u pitanju.

Brate ja bi masmalan ban stavio 12 sati. Covek moze da se smiri za 12 sati.

Ne zajebavaj, ti ne možeš da se smiriš ni za 12 dana :)

нАЈ БОЉА ТЕМА САМО ДА СЕ УПИШЕМ

Sto je ovo obrisano kad je u plusu?

Zato što nije definicija.

To nije razlog da bude obrisano. Nije lose smisljeno a ni napisano.

Stilski je korektno.