Prijava

Eno je u finalistkinjama!

Ova ćorava grdoba bez zuba je nameštala sigurno.

na kom mestu je završila u konačnom plasmanu? neće da mi otvori sajt

Ona je moralni pobednik!

Ova Milanka ima rak neki jebote.

Juče je bio neki hakerski napad na Mozzartove postove. Milion ovakvih komentara od nekih rendom profila tipa Indonezija i sl.
https://www.facebook.com/MozzartBet/posts/10153406574268066?comment_id=10153406599483066&offset=0&total_comments=48

Neverovatno je da su u finalu dve krajnosti - solidne ribe i havarisana bica za koje nema ni dokaza da su zenskog pola. Krivo mi sto su izgleda neki degeni progurali i druge matorke, vise sanse bi imala ova nasa da je sama u finalu.

Mislim, sama od matorki, da je sama u finalu nema sanse da bi joj izmakla glavna nagrada.

Jebote jedino amidzić prepozno kvalitet!
BLAŽA PEDER JOJ DAO 1 BOD

sta je bre ovo koj kurac glasali za ove pozerke, UA PEDERI NECETE JEBATI!

USTVARI VEROVATNO OCE JEDEM JA GOVNA, ZIVOT JE NEPRAVEDAN I SUROV

PA KAKO BRE DA ISPADNE NORMALNO KAD GLASAJU SIN DRAGAN JEBEM TI KRSNU SLAVU I ĐUS EEEEEEJ LIK KOJI AKO NEMA VIŠAK HROMOZOMA JA SKAČEM U BETON SAD JEBEM TI LEBAC U PIČKU

I KO JE UOPŠTE OVAJ RETARD BANE MVP JEL TO NEKI ROĐAK OD EMSI ŠONETA?? DE SU NJEGA ISKOPALI U ALEKSANDROVCU SEME MU JEBEM MALINARSKO

OVE STO SU POBEDILE SU VEROVATNO OBECALE ANALA ZA 20 GLASA, NORMALNI SEKS ZA 18, PUSENJE ZA KOLKO VEC I PAVIJANI SE POPALILI JEDINO AMIDZIC NIJE POSTO JE MOZDA GEJ ILI VOLI STARIJE ZENE!

JEBLJIVA. SA SVE CUKOM OD KBOA