Prijava

Alo majmuni, hoćete da vam obrisem najocenjenije definicije?

Bushido

Alo majmuni, hoćete da vam obrisem najocenjenije definicije?

obriši šerpu, stiže denmark boi za moderatora :)

Paninaro, ispričaj čikama kako je zajebano u tvojoj postojbini kada kreneš da marširaš šumama i gorama 20 km kako bi naleteo na prvu pizdu u okruženju, onda je zvekneš toljagom u vugla i obljubiš kao sestru rođenu.

nije ti dosadno da mlatiš stalno jedno isto? deje nestao onaj bushido cije smo postove rado citali? :)

umudujte mene jebaću im kevu brate

Kreativnost zaslužuju kreativci, pa makar zaslužili i kreativni utovar. Daunovci kojima stavljaju gumu da ne pregrizu jezik kada zapene na kevinu sisu - samo najobičniji istovar na vugla.

mogo bi ti busido da budes moderator :)

Ne mogu Kelte, ja sam jahač tamne strane

I tamne kurčevine očeve

i kao takav bi bio dobar moderator. ne moze da bude dobar moderator neko ko je moralni cistunac

kakvi debili korziraju ovim sajtom, svaki dan iznova primjećujem

u šerpu, busido, oko moje, neces valjda opet da jedes bez pribora :)

kakvi debili korziraju ovim sajtom, svaki dan iznova primjećujem

koja izjava leptijebem

Kelte, svaka čast na aktivnosti koja od juče ne jenjava, dođe mi da te predložim za moderatora.

Činiš se pogođeniji razmodom, nego mi kada smo, kako kažeš "prigovarali" jer smo "povređeni" nakon tvojih intervencija.

A sada malo ozbiljno, čini mi se da se Bohor polako kristališe kao sledeći moderator.

e, jeste mi zanimljiva malo promena, u pocetku. plus ovih dana se ne radi ovde, a svi otisli kuci pa blejim na vukajliji.

a ti placko, ipak bolje da cutis. "prigovarali", "pogodjeni" :)

hahahah bohor slina, idealno bi se uklopio u postojeću konstalaciju moderatorskih snaga

Pic za moderatora!
BoGera podrzavam, al pani neka bude opcija.

Po kojim parametrima je Agilni postao moderator? Zanima me na osnovu čega, uz to da neću da komentarišem njegov fizički izgled.

Ahahaha. Da.

EDIT: Na Keltov post se osvrnuh.