Prijava

Politika moderatora je kao populaciona politika Srbije.

Ето, тај непознати је савршена колатерална штета, сигурно је мислио како се нико неће побунити због њега, ц, ц, ц...

daj smarko, ne zezaj, 3 dana za post xaxaxaxa na temi. ako bode oci samo je prebaci u igre i toliko :)

Cegrtaljka nije nepoznat, pravi nekada postere, a nekad i komentariše.

МАРКО ФРКА ЈЕ. АКО СИ НАЈЉЕПШИ НЕ ЗНАЧИ ДА МИ ЗАЈЕДНО НИСМО ЉЕПШИЈИ ОД ТЕБЕ КАЦЕ СКУПИМО. Ај спрдње без, срамотно си бановао човека. Некропост на тему 2 месеца стару, ма дааааај. Плати му бар пиће ако си хтео да га јебеш.

Rasni
Vidite da nas je sve manje, ajde na napravimo da nas bude još manje.

https://www.youtube.com/watch?v=8g6FUEc7fDI

Ajmo sad svi nekropost u znak protesta!

Нећу ни ја да постављам питања, само ћу да претпоставим да га је највероватније Смарко бановао и да је разлог бана чисто да се испуни квота, да не испадне да модератор не ради ништа.

То.

Келте, мислиш ли стварно да би оста' три дана у бану? :)

МАРКО ФРКА ЈЕ. АКО СИ НАЈЉЕПШИ НЕ ЗНАЧИ ДА МИ ЗАЈЕДНО НИСМО ЉЕПШИЈИ ОД ТЕБЕ КАЦЕ СКУПИМО. Ај спрдње без, срамотно си бановао човека. Некропост на тему 2 месеца стару, ма дааааај. Плати му бар пиће ако си хтео да га јебеш.

Курац сте љепши хњо хњо хњо :Д

sta ga znam, kad sam ukapirao da si ti, pretpostavio sam da nece :)

СМАРЕ СМЕГАТРЕНД МОДЕРАТОР ЛОЛЕК

Koji je faznon banovati na 15 dana i odbanovati posle 3 isl.

РАСНИ, АКО ЗНАШ ВИЦ О НАРКОМАНУ И ЗЛАТНОЈ РИБИЦИ Е ТО ЈЕ ПОЕНТА.

Па неће, вјероватно бих га одбанова' ноћас или $утра, а постове побриса' и то је то...

Па фазон је да добије упозорење да то више не ради, ништа више.

Ја сам смордератор.

pa iznervira te prvo, pa onda sutra pogledas i kazes jebi ga nisam morao bas onoliko.
svako se zajebe, i to je ok i normalno. problem je kad mislis da si bezgresan i najpametniji.

Ноћас нека буде. Да те не бих размодовао. Лобирам код Кајзена, јебем кеве!

А не, није ме изнервирао, ка' да је не знам што урадио, онакве будалаштине и ја радим, и прије него што сам га банова' сам зна' што ћу урадит' :)
А није нико безгрешан, ко зна кол'ко пута сам ја погријешио код модерисања, али да смо здра'о... Ето нпр треба сам побрисат' постове одма' и изио вук магарца, али нисам :)

Ноћас нека буде. Да те не бих размодовао. Лобирам код Кајзена, јебем кеве!

Речи му нека апдејтује урада јер мене не слуша.

Полако. Урада ћемо кад за то буде време. Морамо прво ребаланс да донесемо, ми чланови Владе из сенке.

Кога ћете довес' у мод тим?