Prijava

ja cu dokacim sliku vatrometa u cirihu koji ne pocinje u 00:00 nego u 00:20 da ima i vatrometa. inace proslavljam ove godine skroz strejterski odem vidim vatromet dodjem kuci :)

biću tu do 23h, posle spavanjac, radim prvog.

otpozzzdrav papete

Prokletstvo posljednjeg posta :)

E trebaju nam i ribe neke!

Ja cu da slikam pijane drugarice i okačim ovdje čisto da vam vadim mast HE HE

I ja ću da slikam pijane drugarice i da okačim ovde čisto da se vidi da nemaš samo ti pijane drugarice :P

kosmopolita
biću tu do 23h, posle spavanjac, radim prvog.

E jebiga.

Znaci sa kosmpolitom čekamo novu godinu u Portugalu lolo

Царо, Келт није мод више. Си знао то? Лололо, сад је наш, већ је банован хахах. Краљ.

kosmopolita

ako bude zabavno, do jedan. de si bre, caro?

Zaključaste se :)

LOOOOOL

Nevera.
Jebote, pedes godina m je trenalo da provali. Ali imam neki lagani filing da je to kao shemica temporary.

MODERATOR DLAKU MENJA ALI ĆUD NIKADA

Caro zovi i Tibora na temu.

Расни, ево ти рибе, јебале те рибе. Само игнориши Панинара, упао у кадар случајно :(

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201112/373163/uvek-najbolje-ribe.jpg

Данкан, Цара, Расни, још да дођу Олланик и Тибор, да стрицовање дочека, тј. дочек стрица буде на нивоу, а ево и Циклон је почео да селтује, келтује, јебем ли га како је више правилно рећи, Амери изговарају Селт, Британци Келт, или је обрнуто, нема везе, Циклон је чекао да Келта или Селта размодују да постане Келт уместо Селта или Селт уместо Келта, свеједно једно је, тако да сутра сви да се улогујете преко телефона или таблета да изгледа као сте у лудом проводу, Видро, чекамо слике твојих пијаних другарица, ја дођох само да се упишем.

Fendere trebao si neke droze poneti!

i ja cu biti na sajtu sig. pozz dankane, drago mi je sto i dalje mislis na mene :)