Prijava

bruse to ti misliš, ocenjivanje bi tada bilo rigoroznije jer bi se pojavilo mnogo gladnih usta lololo

Kontam da bi modovi dolazili sa duplih naloga
ponovo bi oživio stub srama
meščini da bi bilo mnogo dobro
ljudi bi se dvoumili između novih karijera ili boksanja na večnoj listi

Pazi profe, to "na vrhu", može se protumačiti na više načina... :)

To bi napravilo neki rivalitet.

Roberto, primeti da se zajebavam - mi kukamo već mesecima da se naprave tri odvojene liste sa rangiranjem po onome što radiš. Upravo zato što po trenutnom sistemu jedan Director ili Msmojne ili slični sede na 1000, a u posterima i reakcijama su turbo jači od mene. Ja prvi želim da se prizna i autorima koji rade nešto drugo osim definicija da imaju uspeha na ovom sajtu. Jebeš ti moj rang #3 u defkama kad imam 6 reakcija. Ako me razumeš.

Glavni, meni svejedno - Doga i Straju ne mogu da stignem, Kurajber jedini ima šansu da me stigne, a meni je svejedno koji od nas dvojice je bolje rangiran jer mi je čovek najbliže bratu što se može postići bez krvnog srodstva :)

Bruce, razmisli koliko je lakše napraviti reakciju nego definiciju.

E pa to već zavisi i od reakcije i od definicije.

Glavni, meni svejedno - Doga i Straju ne mogu da stignem, Kurajber jedini ima šansu da me stigne, a meni je svejedno koji od nas dvojice je bolje rangiran jer mi je čovek najbliže bratu što se može postići bez krvnog srodstva :)

Budeš treći i kaeš meni svejedno lololo...obriši 900 budi 100. i reci onda da ti je svejedno heheh

Kapiram da bi bilo bolje da napravimo listu kao u boksu a ne tenisu. Tenis je gej i smara.

Ovako ko u boksu ako si 678-i na listi izazoves nekoga do 650-og mesta na mec tj duel u defkama i uzimas mu mesto i napretkom na toj listi stices pravo da izazivas bolje rangirane autore sve dok ne steknes pravo da izazoves prvog za sampionski pojas

Moze da se ubaci i vise kategorija kao u boksu tipa kratezi, patispanj, strajizmi...pa ko objedini titule i te fore

Poceo sam da pisem ovo iz zajebancije al ispade vrh ideja majke mi

Требало би да се донесе нека одлука која би унапредила сајт. Да се седне и да се добро поразмисли и продискутује.

titula najkratežiste gous tu ......

Ovo bi aktiviralo neke autore, a možda i neke vratilo na sam sajt.
I recimo ako ništa ne pišeš odredjeno vreme gubiš boju na četu itd.

@Bruce: Razumem. Bilo bi lepo kad bi Kaizen nešto tako uradio, možda bi malo ljudi živnuli.
Ovo takmičenje je malo pokrenulo sajt ovih dana. A čini mi se da je upravo to i nedostajalo dosad - malo takmičarskog duha, da ljudi imaju neki osećaj da mogu da budu u prvih 10-20-100 kvalitetnim pisanjem.

Може и да се направи као у фудбалу да има један голман и десет играча и ко победи добије три бода, а ко изгуби ниједан. А ако је нерешено добију сви по бод.

јебало вас читање да вас јебало, схватите да нико неће да чита и готово, нећете никад никога натерати

ај расни иди самобануј се дечко. ко те јебе што си имао 4 године у оно златно доба дефиниција кад су имале по 100 оцена за сат времена

To i kažem, ja imam barem 20000 u poslednjoj godini :)

MekInro, Lendl i Sampras 3 u 1! XD

Ne. Bilo bi dosadno gledati mene konstantno na vrhu.

Profe, što s' Federer?! Lololo

P.S.: Lemaja - Gabrijela Sabatini!

Budeš treći i kaeš meni svejedno lololo...obriši 900 budi 100. i reci onda da ti je svejedno heheh

I dođe kaizen, razmoduje me i banuje i vrati sve defke sa groblja :)

Bruce, razmisli koliko je lakše napraviti reakciju nego definiciju.

Kako kome, meni je lakše napraviti kuću nego reakciju.

И да се уведе ко је отворио највише тема на форуму да има неко признање, рецимо. Има ту доста простора за побољшање.