Prijava

Rendom gif i neki komentar koji ti prvi padne na pamet.

Haha truce ozbiljan sam postao posle ne jebi me

Mec bi morao da se zakaze 10 dana ranije, smeo bi biti jedan mec dnevno maksimum modovi bi vodili evidenciju ko kad s kim sta ko ih jebe i glasanje za svaki mec bi trajalo po 3-5 dana

Samo bi morao kaizen da mrdne buljom da napravi listu dodatnu pored postojece jbg ali bi te defke bile citanije pa bi i ova mrdala

Pisalo bi se na isti naslov pobedniku ostaje defka porazenom se brise kakav god skor da je bio

I naslov koji mora biti nepostojeci bira izazvani jer je izazvan jelte

Eto bravo spemujte serite niko neće da čita, ne menjajmo ništa zaključaj temu. I možda tako još neko vreme dok ne ostane jedno 5 kretena na sajtu i da tad budu srećni.

PA DAO SAM PREDLOG MAJMUNE STA SERES

Kontam da bi Agilni svako malo bio prozivan

Ne kazem tebi već onome konju koga ću da isprebijam čim ga vidim.

Rasni
Eto bravo spemujte serite niko neće da čita, ne menjajmo ništa zaključaj temu. I možda tako još neko vreme dok ne ostane jedno 5 kretena na sajtu i da tad budu srećni.

Rasni, jebiga stavi u naslov teme - BEZ SPAMA, OZBILJNA DISKUSIJA, samo ozbiljni predlozi, spamovanje teme se kažnjava banom od 3 dana.
Kontam da si bio ozbiljan kad si otvarao temu.

Bio sam ozbiljan, ali možda je ime glupo.

Haha truce ozbiljan sam postao posle ne jebi me

Mec bi morao da se zakaze 10 dana ranije, smeo bi biti jedan mec dnevno maksimum modovi bi vodili evidenciju ko kad s kim sta ko ih jebe i glasanje za svaki mec bi trajalo po 3-5 dana

Samo bi morao kaizen da mrdne buljom da napravi listu dodatnu pored postojece jbg ali bi te defke bile citanije pa bi i ova mrdala

Pisalo bi se na isti naslov pobedniku ostaje defka porazenom se brise kakav god skor da je bio

I naslov koji mora biti nepostojeci bira izazvani jer je izazvan jelte

Лол, али у сваком случају сам против. Зна се где то води! Да ми аутори крваримо на теренима или ринговима, а да се функционери бахате на наш рачун по кафанама.

Pa ok, promeni ime teme, i napiši u uvodnom postu da moliš ljude da ne spamuju, i da se mole moderatori da ne dozvole spam. Koliko se sećam ranije je tako išlo (http://vukajlija.com/forum/teme/59404-predlozite-definicije-za-odabrane-definicije-iv-obavezno-procitati-pravila-u-prvom-postu?strana=1 Imaš ovde primer kako se to lepo na startu objasni)

Pa ne moze autor ime teme da menja. Ajde odoh Zvezda zove!

Pa ne mozes bohore da ga izazivas ako mu na listi ne pridjes...KAKAV SAM VRHUNSKI PREDLOG DAO DODJE MI DA NAPRAVIM SVOJ SAJT

Tj da platim nekome da napravi glup sam ko kurac

Dobra ova Psetova ideja. Otvori se tema "Obracun kod OK korala" gdje bi se zakazivali dueli, moderatori prate sta se desava i azuriraju listu. Naravno, staviti da ovo vazi za top 2000 autore, ostalima neka bude motivacija da pisu da upadnu u 2000.

Ova ideja ima živinu i hijerarhiju. Za. Kaizene vaskrsni!

ArminVanBuuren
Nevezano za pehare, zasto nije na sajtu uvedena opcija zahvaljivanja posta ? Koliko puta dnevno se u svakoj temi nesto citira i ispod napisu +1 +1389 i te fore... U gornjem desnom uglu posta da stoji opcija HVALA ili sta god, korisno je , donekle se izbegava i spam, mnogi forumi ovo imaju, e sad malo je gej da pise na profilu koliko imas pohvala i to jer bi se onda svi majmunisali i dogovarali za te pohvale, tako da to ne morate ubacivati, ali ispod posta da pise ono Sledeci autori su se zahvalili ( ili tako nesto) : Armin van Buuren, Djani itd. itd.

убијте се сви

i apelujem na ljude da prestanu da pisu lol, svakim danom sve me je vise sramota kad vidim to

браво армине