Prijava

popi prolong i peglaj je sat vremena, dok je ne nagrdis

Па нисам Бановић Страхиња да опростим

Pozovi ga pa je napnite zajedno. Double penetration. I snimajte pa okačite na xhamster.

ne moze to tako, moras da je pustis na kopaonik (kao pticu) ako se vrati tebi tvoja je, ako se ne vrati onda nije, a ako ti se vrati polovicno (primetis da nije sva svoja) onda ona ima i seks sa tim covekom delimicno na pocetku a posle ti procenti rastu u njegovu korist...

Није јеб'о чим се хвали заједничим сликама на Фејсу.

Ovo je realno.

Ona mi mnogo znači i propatiću mnogo znam ako je ostavim.

http://gifmansion.com/GM/uploads/2012/07/sad-boy.gif

Немојте дирати дећка у емоцију

Ja se rasplako jebem ti krv

Mister_NO
Veži je za radijator, i tuci je mokrom Politikom dok ne prizna.

HA HA

Hahaha mokra jebena politika

OPROSTIJO BI JOM TAKO ŠTO BI JOJ POLOMIO NOGE I RUKE SKINUO GOLU I TERAO DA IDE TAKO KROZ GRAD DOK JE JA PRATIM KOLIMA JER NIŠTA JE NIJE SPREČAVALO DA OKRENE TEL 5 MIN PRE PREVARE I DA KAŽE VIDI NISMO VIŠE ZAJEDNO POZZ A NE DA VARA KO DEBIL JEBEM LI JOM MAJKU KURVINU TAMO NJOM

Thilmo
Добро сам се борио са целим сајтом, ако узмемо у обзир да сам био нов и да нисам знао где се ставља запета лоло

Tek sad vidim ovo :)

Nisi se ti borio sa sajtom nego smo se mi borili sa tobom, najmanje 300 strana prijavite lajk/hejt su zbog tebe prijave :)

Maestro karo, ako ćeš je otkačiti (što može biti mach sa dve oštrice), šeruj tu sliku i komentariši da su oboje narkomani i imaju ebolu i pošalji link kuriru i uništi im reputaciju.

Tilmo, jbt, uvek si bio problematičan momčić.

Ona kaže da nije ništa bilo izmedju njih i da je rekla da ide sa drugarica da se ja ne bih nervirao. Ne znam da li da joj verujem, drugari me ubedjuju da je sigurno spavala sa njim, ja ne znam šta da mislim.

Drugari nemaju pojma, sigurno da nije spavala sa njim, jebao ju je neumorno do rane zore, oka nije sklopila.