Prijava

Maestro, možeš da definišeš narkoman?
Ako je pajdoman ja bih pošao do urologa za svaki slučaj.

Маестро, ја опет тебе питам да ли ти имаш очи, а и мало мозга?! Кажеш да сте 8 месеци у вези, а овамо уместо да посматраш како се она понаша, ти пушташ да ти други говоре да ли те је преварила или није, још обраћаш пажњу на небитног лика. Опет ти кажем: НИЈЕ ЈЕБ'О! Не знам да ли зна да сте у вези, али прави јебач се не хвали, не набија то другима на нос. Ако чак крене да прича да ти је опалио девојку, знај да тај никад није повалио ништа јер то није јебач него класична пизда.

Не знам како да ти објасним, али види се по особи да се нешто десило. Неки добро сакривају, али ситнице их одају. Није у питању гласно порицање већ неконтролисана узнемиреност коју изазива виђење или помен те особе и начин како се понаша кад сте сами.

И што каже Пазл, дефиниши шта сматраш по овим наркоман.

поздрав Масестро,
позови је у собу, карај је, а кад кране да свршава извади киту и почни да је песничиш у главу, затим је пљуни посред фаце и избаци на улицу.

xaxaxaxaxaxaxa sve sam izmislio ložim vas

Inače je bazirano na istinitom dogadjaju jednog Kragujevčanina (bila je jesen i on nju odveo na Kipar, a na Kipar išao da ne bi mardeljao, ostalo sve isto). Al svakako kad bi došlo do ovoga šta drugo nego išamarati kurvu kao kuju i ne obratiti joj se nikad više.

Toliko si jebeno vest!

Маестро ♦
xaxaxaxaxaxaxa sve sam izmislio ložim vas

Права истина:

Sa devojkom sam već 8 meseci, svidja mi se mnogo i mogu reći da sam zaljubljen. Do sad je sve bilo super ali pre 10 dana sam joj rekao da ću ići na Kopaonik sa drugaricama, i ona šta će, kaže ok, lepo se provedi. Dopisivali smo se i čuli dok sam bio tamo, šatro smor joj je bez mene nedostajem joj itd. Par dana nakon što sam se vratio jedan lokalni narkoman, stariji od mene prilično (ja imam 21 ona 19 a on 28 godina) je izbacio slike sa mnom sa kopaonika na fejsbuk!!!! Ja sam bio u šoku, nas dvojica, selfi, smejemo se na slici. kažem da nije ništa bilo izmedju nas i da sam rekao da idem sa drugaricama da se ona ne bi nervirala. Ne znam da li da mi veruje, drugari me ubedjuju da sam sigurno spavao sa njim, ja ne znam šta da mislim. Ako uzmemo u obzir da jesam, da li će da mi oprosti to? Ona mi mnogo znači i propatiću mnogo znam ako me ostavi.

Šta biste vi uradili, pomozite mi!

xaxaxaxaxaxaxa sve sam izmislio ložim vas

Пу, бре, какав си то човек? Па што лепо не рече да си као прави Блајвашевић добио корпу од неке девојке, па да је она убрзо отишла са старијим ликом Копаоник о његовом трошку. Није срамота немати пара да платиш девојци зимовање.

Hahaha. Ja mislio fender se zajebava a on se stvarno primio na pricu i mislio da je stvarno.

Ма да сам ја једини. Навукао људе да га товаре, ја реко' да му помогнем, да не пролази као ја раније. Добар си трол, Маестор, али боље иди на Исповести и Другачији. Идеална прича за њих.

lol pa lik je skoro kukao na nekoj temi kako je depresivan, nema ribu itd :)

Gde dobar trol, pa i onaj muceni cule37 je bolji.

Aahahaha dal da prekopiram ovo na ispovesti hahaha

cek jel to krajiski humor ili si samo zeleo da cujes fenderov savet?

ode grljkan kao da ga nije ni bilo

maestro trol
maestrol
nelol

ode grljkan kao da ga nije ni bilo pre

kao i himen tvoje sestre