Prijava

ONI JEDU PRASETINU MI PIJEMO LADNU VODU

Ovu decu treba nahraniti - kivan je Ismail (54), koji je sa ženom i osmoro dece juče iz Prištine krenuo put Subotice.

osmoro dece

osmoro

ovi će ladno na kurac da nas dobiju

Свети монах Гаврило из манастира Бошњани каже овако:
1. Прво иде убиство у скупштини Србије
2.Народ излази на улице и настаје свеопште расуло
3. Срби из централне Србије ће се побунити,ови из Београда ће послати полицију да то разбију и ту долази до сукоба на Јованачкој ријеци.Та ријечица ће крвава тећи.
4. Када дође до сукоба одваја се Војводина и Рашка област.
5. Албанци нападају југ Србије,Црну гору и Македонију.
6.Београд више није главни град већ Крушевац.
7. У Крушевцу ће владати "савез Срба из Крушевца",ту неку врсту владе ће сачињавати представници општина преостале Србије.
8.Нато пакт ће окупирати цијелу Србију док она не буде величине као што је била у првом Српском устанку.
9. Странци ће продавати наше равнице по Војводини.
10. И све ће то тако бити док не избије трећи свијетски рат.
11. Када Руси поразе Турску и Европу долазе у Србију.
12. Руски цар Михаило који долази после Путина довешће нам у Србију цара Андреја Немањића.
13. Цар Андреј Немањић је потомак са мајчине стране.Њега ће пројавити највећи Руски монах подвижник,он ће указати на њега.
14. Крунисање цара Андреја ће се обавити у манастиру Бошњане,ту ће се сјатити сви преживјели Срби.
15. После овога иде враћање Српских земаља,Војводина се враћа у састав Србије,Рашка,Косово и Метохија,Црна гора и на крају република Српска улази у састав Србије.
16. Све оно што су нам отели од Српске крајине и територије у Босни то ће нам бити враћено.
17. Имаћемо само један проблем,посједоваћемо велику територију али неће бити Срба да је насели.Господ ће побити све Србе безбожнике ни један неће остати.
Само да напоменем да ће трећи свијетски рат почети нападом Турске на Грчку. Трећи дан по сукобу када Турци већ буду ушли у Атину,Руси ће се укључити у сукоб и онда настаје кланица.

ло ло ло

78% људи које познајем би поверовали да ово прочитају

17. Имаћемо само један проблем,посједоваћемо велику територију али неће бити Срба да је насели.Господ ће побити све Србе безбожнике ни један неће остати.

Definitivno najjači deo

http://www.b92.net/info/vesti/pregled_stampe.php?yyyy=2015&mm=02&dd=14&nav_id=958437

Vrhunac je bio postignut tokom proleća 1999, kada su za vreme NATO bombardovanja srpke snage sigurnosti sa Kosova proterale oko milion Albanaca.

Јеботе, смејем се наглас већ два минута а ја сам дркаџија ког је јако тешко насмејати.

ovo mi deluju smisleno

Сада ћете видети да ово са избеглицама са Косова - начин на који је прекинуто, уз учешће Б92, Ројтерса, наше и мађарске Владе - има за циљ да Вучић рашчисти трафикинг, корупцију и слично, односно да рашчисти стање у полицији и да се током те чистке склоне и они који су повезани са Русијом.

То уклањање Русије ћемо видети и кроз слабљење Дачића и слабљење Николића и Вулина (кога гледају на релацији Вучелић-Мира Марковић и Музеј Цветајев у Москви ). Уосталом, и Тадић је завршио на Западу због својих веза са Италијом и руским капиталом.

http://fakti.org/serbian-point/okolo-gladac/bajden-je-predocio-vucicu-razgovaracemo-kad-uklonite-rusiju-iz-sistema-bezbednosti

Свети монах Гаврило из манастира Бошњани каже овако:
1. Прво иде убиство у скупштини Србије
2.Народ излази на улице и настаје свеопште расуло
3. Срби из централне Србије ће се побунити,ови из Београда ће послати полицију да то разбију и ту долази до сукоба на Јованачкој ријеци.Та ријечица ће крвава тећи.
4. Када дође до сукоба одваја се Војводина и Рашка област.
5. Албанци нападају југ Србије,Црну гору и Македонију.
6.Београд више није главни град већ Крушевац.
7. У Крушевцу ће владати "савез Срба из Крушевца",ту неку врсту владе ће сачињавати представници општина преостале Србије.
8.Нато пакт ће окупирати цијелу Србију док она не буде величине као што је била у првом Српском устанку.
9. Странци ће продавати наше равнице по Војводини.
10. И све ће то тако бити док не избије трећи свијетски рат.

Do ove tačke mi je i te kako logično. Posle je već ono...

Jao jedva cekam da izbije neko sranje dole na kosovu odma prvi idem dole ima sve sipuse da pokoljem jao samo I najmanje sranje da izbije dole jebacu im mamu

Е баш ме занима гдје ће да се населе у Војводину и како би то изгледало. не треба заборавити да то нису ликови који купују куће по милион марака, него сиротиња левел Мајданпек.

ПАНИНАРО ОБЈАСНИ НАРОДУ ЗАШТО ОДЈЕДНОМ БЕЖИТЕ??? ЗАШТО, ПАНИНАРО, ЗАШТО???

јадна војводина, свакаква се стока сјати у њу

хуни, срби, избјеглице, шиптари... шта је следеће

KOZE IM VIŠE NE DAJU DANKANE

Kako se na albanskom kaže 'dođoš'?