Prijava

Haha, hvala svima, hvala Profe (klanja se i ide unazad i pada u publiku)...

Pa sustina je ipak da je ona mene snimila jos pre i da je samo cekala sansu, a da je ovaj sa koktelima tu samo bio levo smetalo. Da sam joj ja to narucio, verovatno bi ga popila. Komediju situacije je tu pravilo to sto sam ja bio rezignirano-nezainteresovan, a ovaj zapeo ko sivonja ignorisuci sve njene signale. I, na kraju kada ga je odjebala sa koktelima, odjedanput mi se dopala, od Silvie se pretvorila u neku gotivnu devojku, i jebiga...
Nisam roknuo tu svinju, otisli smo u Perast imao sam tamo camac na raspolaganju , isplovili smo malo , Boka je mnogo lepa nocu sa vode...
Sutra uvece sam ipak otisao na maslinu, ali svinje nisu dosle (pa ne moze sve jebiga...)
Sustina je Somi, zena te ili hoce ili nece, ako te nece nikakvi kokteli ti ne pomazu.

I da, svo vreme je bila jako ziva diskusija o zivotinjama, mesu, ubijanju, jer ipak je u pitanju bila biologicarka, nikakva romantika trula, uzeo sam u prodavnici neko vino, krstac mislim da je bio, vadicep i dve case, jebao mi je sve po spisku kolko mi je naplatio vadicep, i jos ga zaboravim posle, a popio sam bio dva piva pre toga i tako pijemo vino u camcu, ja udario pricu na misticne dubine Boke, i moje okrsaje sa gigantskim ugorima, kad lepo osetim da mi je muka...

nisi valjda povraćo?

To be continued...

I muka i pisa mi se... I ja joj kazem, izvini kad je vece ovakvo, ja moram da malo osetim vodu, i skinem majcu i farmerke i skocim sa camca... Joj razlike drasticne, dobro pisanje pola jebanja, plus me voda otrezni, ona se prepala, al to je samo plus, adrenalin je adrenalin. I tako da je to bilo divno vece i jutro i sve do podne za pamcenje, dao sam joj patron 12 jer nemadoh nista drugo...

ajde pričaj, ispratih celu priču, što si stao sad...

Pa to je, dao joj patron 12, tu je kraj. Tu je svršetak priče, heheh.

Jako lepa lovačka priča. Dobro, mogao si malo i da slažeš, da bude prava lovačka.

Ja imam utisak da je torazulu jako gotivan čovek, voleo bih da ga upoznam!

ja sam torazulua kao autora otkrila tek pre neki dan, šteta što su mu definicije predugačke, al svaku vredi pročitati. interesantan dečak.

ahahahahaha MAJMUNEEEE! Jebali te tvoji kokteli glupi, ahahahahaha.

hahhahahahhahah ovde sam umro

Отворите тему "приче из клабинга", "јебачке приче" или како год. Мож' да буде интересантно за читање.

Отворите тему "приче из клабинга", "јебачке приче" или како год. Мож' да буде интересантно за читање.

+1

od koktela volim da pijem samrt tajm...ja pravim lično

Hahaha, ali zamisli naručiš Vajt Rašn a konobar fazon wtf XD

Koji to konobar ne zna sta je vajt rasn i zasto izlazis u kafanu na stadionu balkan bukovice?

Reme long ajlend uopste nije zenski koktel, jedan je od jacih i to je jedini razlog zasto se pije a flajing lambordzini retko gde mozes naci da ga spreme po ps-u. Pravom ps-u ne kao pseto ps hehe

Ko hoce grmljavinu od koktela neka cepa trips ali ga bas retko gde prave npr na kruzu ga nema a imaju pristojan izbor. U majdanu izuva kakav je

Једна британска компанија дошла је на оригиналну идеју за „најперсонализованији божићни и новогодишњи поклон” – коктел од суза дародавца.

Фирма са седиштем у Лондону одржаће 15. децембра радионицу чији ће учесници плакати и од својих суза направити коктеле, пренео је Танјуг.

Да би лакше пустили сузу, добијаће специјалне масаже и све време ће слушати озбиљну музику. Као последње средство, самозваним барменима ће на располагању бити ментол.

Иницијатори ове необичне манифестације тврде да постоје три врсте суза: базичне, рефлексне и психичке.

Једном сакупљене, сузе ће бити пастеризоване и помешане с алкохолом и екстрактом ароматичних биљака.

Учесници ће по изласку из радионице понети две боце са драгоценом течношћу и три рецепта за коктеле.

Цена овог кратког курса о справљењу „сузних” коктела, чија су сва места већ увелико распродата је 25 фунти (34 евра).

Имајући у виду огромно интересовање за радионицу, из компаније су најавили да ће ускоро одржати још неколико термина.

Ima nečega skoro seksualnog u ovome.
Čuj skoro...

flajing lambordzini

pice za fensere i pickice

pseto88
Koji to konobar ne zna sta je vajt rasn i zasto izlazis u kafanu na stadionu balkan bukovice?

mislim da imam nekih desetak fotografija na kojima se nalazim u kafani na stadionu balkan bukovice :')

e zaboravio sam. flejming lambordzini je pice za fensere, pickice i dukatlije. i za dukatlije.