Prijava

Ovo u zagradi mi je indikativno. Da nisi Fendere pokušao da je poljubiš u obraz u petom razredu, pa dobio po naočarama i sad si malo frustriran?
Samo pitam.

Јок, Каунте. Млађа је она од мене. Она је '90. годиште. А и ја нисам Јагодинац него Ћупричанин.

Ne volim palvuše, ali bi je jebo. Prethodno bi je gagovao.

Dajte neku njenu sliku jebo vas bog rifresujem temu ko debil. Gde je gola

колико фендер не воли ове што су отишле из унутрашњости за београд. само чекам да дође на неки сплав, па построји и почне да шамара.

Prvo bi joj sjebo u bukvalnom smislu te reči glasne žice, a potom bi je držao kući.

Закључао бих је у мемљивој гарсоњери са отелотворењем Бурзумових дефиниција.

deky_aod
Odveo bi je u selo do navidi stoku, bacimo stajnak i oplevimo vlašac. O podnevu bi joj reko da zatvori pendžer, jer ubi promaja, a onda bi joj dao da mi ga poizdodiruje kad poležu kokoši. Sutra bi mogla da spava duže, do pola sedam, a onda kad namirimo govedima odveo bi je u svojtu da je'e sarme, jer nume da gotovi rane. O tojč bi je istuko jel mi kaže da mi noge smrde a lavor nije prvo ponudila. Onda bi se naždrali meda i orasa, da mi oprosti pa bi je jebo ko niko nikad u životu...
Ujutro bi me čekala kava u krevetu, a na moju konstataciju da joj ne priliči selo i da je možda bolje da se vrati u te Beograde, rekla bi mi da neće, da me voli i da je nasadila kvočku što se raskvocala i da joj je otkinula pola lista dok ju je stavila pod tekme. Onda bi jeli jaja i slanine sapunjare a kada bi mi mi se ponudila nad naćvama istuko bi je kaišem ko kobilu: "Pizda ti materina bezobrazna, samo ti kurac u očima! Nad tim naćvama je moja baba, svetica, mesila leba i odgajila svojih šestoro čeljadi i nikad kurca nije poželela." Onda bi joj reko da ide na potok da mi izbeli košulju i čakšire je sutra je sveta nedelja i valja mi se kupati i crkvu otići, onda bi je prvo išutirao jer huli protiv Boga, pa bi je uzeo odpozadi ko kerušu da joj se umilim jer mi krivo. Još bi pokušala o Petrovdanu da pobegne jer sam se napijo kod kuma na mobi pa joj radio što ne bi ni domaćoj životinji pa bi tri dana klečala na lanjskom kuruzu i samo žira jela. Posle pet godina bi mi rekla da baš voli selo i naše troje dece i da je zaboravila sve stranjske reči i svoj blog, te da sve želi je da me čini srećnim i da bi možda trebali da uzmemo još jednu kravu jer oće da siri još sira, veli deca vole. Kupio bi joj dve i štene bi joj doneo iz grada te bi plakala od sreće koliki sam čovek i kako voli što je volim i da mi oprašta što sam Vidosavu od Leskića iz Donjeg Kraja povalio onomad pijan u senjaku. Taka vam je moja Zorka.

+10

Тхе Форестер
Закључао бих је у мемљивој гарсоњери са отелотворењем Бурзумових дефиниција.

+9

Pakao Juga
Razbio bih je od batine, nju i onu njenu drugaricu Milicu.

+8

Fender Stratocaster
Добра је само да је јебеш и бијеш на смену.
А такође треба тући ове ћурке које се диве њеним "саветима".

+7

deky_aod
Odveo bi je u selo do navidi stoku, bacimo stajnak i oplevimo vlašac. O podnevu bi joj reko da zatvori pendžer, jer ubi promaja, a onda bi joj dao da mi ga poizdodiruje kad poležu kokoši. Sutra bi mogla da spava duže, do pola sedam, a onda kad namirimo govedima odveo bi je u svojtu da je'e sarme, jer nume da gotovi rane. O tojč bi je istuko jel mi kaže da mi noge smrde a lavor nije prvo ponudila. Onda bi se naždrali meda i orasa, da mi oprosti pa bi je jebo ko niko nikad u životu...
Ujutro bi me čekala kava u krevetu, a na moju konstataciju da joj ne priliči selo i da je možda bolje da se vrati u te Beograde, rekla bi mi da neće, da me voli i da je nasadila kvočku što se raskvocala i da joj je otkinula pola lista dok ju je stavila pod tekme. Onda bi jeli jaja i slanine sapunjare a kada bi mi mi se ponudila nad naćvama istuko bi je kaišem ko kobilu: "Pizda ti materina bezobrazna, samo ti kurac u očima! Nad tim naćvama je moja baba, svetica, mesila leba i odgajila svojih šestoro čeljadi i nikad kurca nije poželela." Onda bi joj reko da ide na potok da mi izbeli košulju i čakšire je sutra je sveta nedelja i valja mi se kupati i crkvu otići, onda bi je prvo išutirao jer huli protiv Boga, pa bi je uzeo odpozadi ko kerušu da joj se umilim jer mi krivo. Još bi pokušala o Petrovdanu da pobegne jer sam se napijo kod kuma na mobi pa joj radio što ne bi ni domaćoj životinji pa bi tri dana klečala na lanjskom kuruzu i samo žira jela. Posle pet godina bi mi rekla da baš voli selo i naše troje dece i da je zaboravila sve stranjske reči i svoj blog, te da sve želi je da me čini srećnim i da bi možda trebali da uzmemo još jednu kravu jer oće da siri još sira, veli deca vole. Kupio bi joj dve i štene bi joj doneo iz grada te bi plakala od sreće koliki sam čovek i kako voli što je volim i da mi oprašta što sam Vidosavu od Leskića iz Donjeg Kraja povalio onomad pijan u senjaku. Taka vam je moja Zorka.

+6

Clannad
a ne bih ja to da se zajebavam ja bih je prvo ljubio usta pa bi onda malo bili momak i đevojka i onda bih je oženio i imali bi đecu i spavali bi u istom krevetu :-)

+5

Boxer
Dajte neku njenu sliku jebo vas bog rifresujem temu ko debil. Gde je gola

+4

Boxer
Gde je gola

+3

Boxer
je gola

+2

Boxer
gola

+1

po88

Jebljiva je šta. Ne vidim gde je problem. Zaključavaj.

ima problena mora da se kvalitetno žensko telo spoji sa određenim patrijahalnim odrednicama serbskog društva, molim te ne usprotivljuj mi se jer ću te ubiti nogom u glavu

bokser nam se zaljubio izgleda, cim je brani znaci da je vooli <3

Kako se zove ona budala isto "modna blogerka" počinje joj klip sa
"ne verujem da ikoga zanima šta se nalazi u mojoj torbi zato ću vam pričati šta se nalazi u mojoj glavi"

Tijana Tomašević
Nažalost, obrisala taj klip :(

Zoranah je uzla to ime od Ahzoran, tj bilo joj je teško što je muško pa je promenilo pol....nije još ni gotovo sve, ima da se sredjuje još par sitnica...

a vi bi to jebli...

ja sam čuo da je zoranah bila prvo zorica pa onda promenila pol i postala ahzoran da bi se na kraju ponovo vratila u ženski pol i uzela ime zoranah.
Da tako je