Prijava

i sledeći piut nezaboravite šešir na glavu i naočare, ozbiljan sam

treba neku taktiku sutra napravimo, recimo kad krene velika kugla da se drmusa levo desno da obilazis da razneses virus, jer jebi ga ne vidis ako si negde van.

pri cemu velika kugla ne moze da nosi idiotski nadimak tipa guz, nego nesto inspirativno i rodoljubivo tipa serbia strong, remove kebab, turce na kurce i tako to, da se nerviraju turci koji su vecina na svakom jebenom serveru.

e jel uvatio neko jebote print malopredjašnjeg momenta epophalnih razmera?
plakaću ako ovo ostane nezabeleženo
i inače probajte da privučete nekako osrednje kugle na mene, hoću reći, najvećeg i onda najveći da pojede, kapirate, mamac? može to da uspeva lagano

moze, u principu jurnes na sitne, razdelis se i onda krenu svi na tebe. to sam i radio

kako ti nije dosadno da budes debela kugla btw? :)

i da, nadam se da ste odvalili, ja bacam govniće namerno dalje od vas da vas usmerim de da idete i kad vas usmerim na veću loptu i to je u većini slučajeva s namerom-nebudite pičke nego idite na tu veću ako je veća do dva puta ili manje jer kad ste sitni brže idete i onda kad stignete do te veće ja vas napunim

čuj dosadno, nisam se vako proveo još od osamnestog burazerovog mada se ni to nemože baš porediti s ovim jedino tamo piva što je bilo inače ič jasno je šta je perspektivnije

e da pederi da nezaboravimo
SUTRA U SEDAM OSAM SATI REPETE
ok?

ok, jebe agrar haksa opasno. haksovci zive u proslosti igraju igricu gde kuglice ne mogu da se jedu i nema nikakve taktike

ok, jebe agrar haksa opasno. haksovci zive u proslosti igraju igricu gde kuglice ne mogu da se jedu i nema nikakve taktike

hahahahhaahahhahah, ovaj kelt je lud majke mi

Za 10-15 min mogu. Ako oces kreni, samo stavi ovde ip i prve

okači ti onda za 15min
trebalobi da sam tu

37.187.171.113:451

prvi su neki gyurika, <3, poop, wasd...

Igrate jebeni dnevnik. Vi niste normalni alo

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/4/44/Dnevnik_(Journal)_-_Radio-television_of_Serbia.png

kako ne kapirate da je agar sublimirana poruka da gledate vesti jebo vas sns

zaboravio sam da su celt i prosechni dogovorili dejt za danas, nadam se da ce se poljubiti

Mozhda bude na dnewniku kako noob ljubi drugog dechka

saću
zvaću se kosovo srce srbije ili tako nešto