Prijava

A znachi tako. Verovatno ti je noob(dr celt) objasnijo pravila kako da igrash kada on nije tu. Ti si kapiten nema shta

koga provocirash? kakav dr celt, rekao sam i reću ću još jednom i neću više da se ponavljam JA SAM BOG OVDE svi ostali mi glancaju adidaske svi mene pitaju za savete i objashnjenja
ja objasnjavam i postavljam pravila

ok nemam vishe pitanja

VIDISH KAKVO JE SRANJE IGRA KAD SE PROSECHNI GEJ SRBIN PROGLASIO ZA BOGA IGRE LOOOL
MI IMAMO LAMARA KOJI JE BAR 100 PUTA BOLJI OD OVOG NOOBA

NEK SAM DRUGAČIJI FAJNALI AJ KEN SEJ JESAM DIFRENT END ICOKEJ ŠTO JEL IMAŠ PROBLEM NEKI SA TIM
HOMOFOBU ZATUCANI OGRANIČENI MRŠ NA HAKSA I JNA DA NAVIJAŠ ZA HRVATE BOLJE I PEDERČINA NEGO HRVAT

pa da šta i očekivati od moralnih gmizavaca nego tabula rasu
to je i bilo za očekivati od takvih gnjida ništa drugo nisam slutio nemate odgovore

inache dusan latentna pederčina
LOOOOOOOOOOOOOOOOOL
kako se samo dobro kamuflirao i dapptirao ovde, strašno

i treba ugasiti ovu govnjajliju postala je plodno tlo za gejpedere

LOLO GURA PRSTE U BULJU PA KASNIJE KAO DRUGI SU PEDERI
KLASICHNA PROSECHNA PEDERCHINA

bolje prst u buljez nego prst u tudji bulez, razmisli o tome
a odgovore nemoj da dajesh ne trudi se ionako nisi u mogućnosti haks ti je uništio moždane funkcije

PROSECHNI VOLI OVU IGRU JER VOLI KAD NEŠTO ULAZI U NJEGA LOLOLO

A NAJČI FAZON DUSAN1000 KAD VIDI POST NA FORUMU OD PROSECHNE SRBENDE
OSETI GORČINU PIŠPAKE U USTIMA I NIJE U STANJU UOPĆE DA SMISLI IŠTA PAMETNO PA ODE DO WC DA SE UMIJE PA NASTAVI ZAPOČETO RAZMIŠLJANJE KAKO DA ME SPUSTI ALI NEMOŽE JER JE GLUPI HAKSOVAC HAHA MOŽE ALI NAKON 5 MIN HAHAH
JBG PUSTITE GA TREBA MU TAJMINGA HAHA KAO POSLE NESERI MAJNUE PROSECHNI JA SAM U KAFANI PA NISAM VIDO ZA RAZLIKO OD TEBE NOOBA KOJI NI NEMASH PRISTUP TAMO LOL

E IZVINI ZA OVAJ TEXT SAMO SAM JEDNOM UPOTREBIO TIPIČNU USTAŠKU REČ---UOPĆE. PRAKTIKOVAĆU NADALJE DA IZBACUJEM ŠTO VISHE SRPSKIH SORRY

HAHA EWO GA, OTISHO JE
SVE DO SAD "MALOPRE" AL NESME DA SE USUDI IČ DA REČE LOOOL
SAD JE "PRE 3 MINUTA" KAO ON JE OTISHO A INACHE BI MI UPUTIO ADEKVATAN ODGOVOR HAHA A PRATI IZ OFA AHAHAHA KARIN PIUN A MOŽDA JE OTIŠO DA MU KUPI KALSBERG HNHNHNHOHNJO POKORNA STONOGA

HAHA PAZI PSIHA SHTO STALKUJE AKTIVNOST
IZVINI PROSECHNI ALI STVARNO NE NAVIJAM ZA POGRESHAN TIM OLADI MALO LOLO

BICHU PRINUDJEN DA ZOVEM NET PATROLU I DA TE PRIJAVIM ZA GEJ UZNEMIRAVANJE

DUSAN NIJE U STANJU DA SMISLI NORMALAN ODGOVOR PA VISHE PRIBEGAVA OLADI MALO METODAMA, KLASICHAN SNOOB

KAPIRATE, SNOB I NOOB U JEDNOM

SHTETA SHTO JTU NIJE VISHE AKTIVAN BILI BI LEP PAR

ŠTA LI JE SLEDEĆE, DA POGAĐAM
JA BAR IMAM ŽIVOT!!11 A TI AKO TI JE OVO JEDINA STVAR U ŽVOTU ONDA STVARNO NE ZTNAM O ČEMU PRIČAMO BRT NAJISKRENIJE TI KAZHEM DA SE POSHVETISH MALO TOME