Prijava

To svakako Tibore, ali ta teorija o trolovanju je neodrživa. Trol da bi postao uspešan trol mora da bude izvaljen, jer kako bi se inače znalo da je u pitanju trol. U ovom slučaju tvorac trola je kobjasnijo istinu, i to daleko kasnije i na taj način prosvetlio ostatak sajta.

ovo bi bio savrsheni trol da nikad nismo otkrili istinu.

LOL pa da svi misle da sam debil do kraja života. Al jbg ostvarilo je željeni efekat. Pogotovo što se celt NOOBARA napalio najviše.

Rasnee prekul. Rasnee kraljina.

Lepo sam govorio da ima karakter. Ko bi izdrzhao toliko dugo da chuti ko rasnee. Pogledaj onog prosechnog srbendu, nalozhi mene da je psotao stric prijatelj, ja kao prihvatim, on se odmah majmun napali: istolovao sam caru istrolovao sam caru

rasni je sachekao svojih pet minuta. opet mi se meshaju osecanja shto se tiche ovog sluchaja. zavoleo sam TO PRAVO GOVNO MAJKUMU.

Prosechni (ako bi se uopshte setio govneta) bi odmah posle Boxerovog posta napisalo jesam te zajebao hahaha ja sam najveci trol.

I meni je zhao shto nije pravo govno. Mislim da dushan sada pizdi na sebe shto govno nije pravo. Da je razocharan.

Moram reći da sam i ja više razočaran što govno nije pravo nego što sam istrolovan debelo od strane rasnog

Opet ni govno ne bi doživelo ovoliki uspeh da je bilo ružno. Najviše se istaklo zbog svog savrsenstva.

Tema dostojna da bude u letopisu Vukajlije.

pozdrav za mog brata andjelka, stricuj brate nek da mi srce bude puno

Nije sluchajno rasnee apgrejdovan u stricmediuma

Ochekivao sam vechu zainteresovanost novih chlanova, ali se verovatno stide i pazhljivo prouchavaju prvi post.

Počeću da uvodim nove stric regrute sa stranice Delije Vulajlija od 10 950 će valjda doći 20 budala.
Obećam im nagradu ako budu stricovali po komentarima.