Prijava

Sad je izveo trik nestajanja iz Engleske jer dolazi dostojna zamena. Sretan dolazak Murinja u Mancester porodici Ivanovic i svima koji slave

# zdravo rivalstvo

van gal doktor i za murinja i za sve balavce ostale

Kako ćeš sad Armine da preživiš ovaj mučki potez voljenog ti kluba, zajebana situacija.

uh neprijatan nekro post :)

murinjo ciganstura smrdljiva jebe mi se i za trofeje i za sve, to moze da se ciganise po ciganskim klubovima, ali junajted je junajted, nadam se da ce ser bobi i ser alex odjebati cigana

Ne znam ja s kime je Ser Alex voleo piti crno vino pre utakmice između Manče i Čelzija.

a volio jebiga, volim i ja popricati sa nekim cikicom u mocartu

a mnogo mi ide na kurac murinjo jebeni, a da dodje morao bih da ga podrzavam i da navijam pu pu daleko bilo

hahaha ko sjemenke da prodaje

Армине, чак ми и је кул ово што си против Муриња, иако је тренерчина и свакако би бољи био Јунајтед много. Али за Ван Гала не капирам никако, контам да се спрдаш кад га браниш.

Odose nam dva velikana danas, Bata i van Gal. Dobro ovaj drugi nije umro ali je otisao

van gal ce ziveti u srcima navijaca sirom ostrva.a i sire...

Jedno je sigurno, Mančester više nikad neće biti isti. LEGENDO NEDOSTAJAĆEŠ.

ja se i dalje nadam da ga nisu otpustili najozbiljnije

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2016/May/Louis-van-Gaal-releases-statement-after-leaving-manchester-united.aspx?utm_source=twitter&utm_medium=post&utm_campaign=ManUtd

tuga jebena..

videce se sta je ovaj covek radio i sta je zeleo da uradi, veliki gospodin i smeker lvg, zao mi je mnogo

sad ona ciganmala kad dodje, uf gadi mi se vec, nadam se da ga nece potpisivati bez odredjenih klauzula i kontrola od strane bobija i fergusona, tipa da ne otera mladunce i da ne gura prst u oko drugim trenerima, strokava ciganstura

Ne postoji nijedan dobra stvar koju je uradio otkad je dosao. Mozda sto je doveo Martiala i to je to.

Opušteno brate omrzo bi ga i ti da su mu dali još vremena. Nijedno finale LŠ mi nije draže od onog iz 2010. kada se Žose ispišao po nabeđenom Van Galu i državnom projektu od kluba koji je vodio u to vreme.

oce manc moratu i ibru.
vest hem se sprema ozbiljno za evropu.ako im pola od onoga sto su naumili uspe,jebace kevu legiji gdanjsk.sve u svemu,ozbiljna imena u igri.kazu da nece prodavati pajea.

Već sad se može reći da će sledeća sezona biti jedna od najjačih sezona u istoriji engleske lige.