Prijava

TOE TAI H00M00R!!1

Jedan napadač bio poznat policiji od 2004. godine
Tužilac je rekao i da je jedan od napadača u dvorani rođen 21. novembra 1985. godine u Francuskoj. On je bio poznat policiji od 2004. godine, a kao ekstremista označen je 2010. godine.

Ево ти Расни.

Узгред, занима ме како би сада људи реаговали на карикатуру овог типа, али везану за овај догађај:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/11/09/08/2E4200EE00000578-3309902-One_drawing_showed_a_passenger_s_skull_right_with_the_caption_Th-m-27_1447059515556.jpg

A možda su samo lude balije roknule 130 ljudi jer su bolesnici i mozgovi su im isprani kuranom?

A možda je Prvi svetski rat izbio samo zato što se Gavrilu Principu nešto diglo da ubije Ferdinanda, jer se Srbima u Bosni skurčila Austrija?

"Imao je kartu i želeo je da uđe na tribine. Međutim, moje kolege iz obezbeđenja su primitile da oko sebe ima pojas sa eksplozivom i sprečile su ga u toj nameri. On je uspeo da im se otrgne i nedugo zatim se razneo u neposrednoj blizini stadiona", rekao je Zuhir.

Који цареви, као да виђају ово сваки дан. Јебено су невероватни. У фазону "Ма ништа, наишо неки мали, онако, тамније пути, био је мало опасан експлозивом, ми хтели да га задржимо, ал' нам побегао, јебига".

Узгред, занима ме како би сада људи реаговали на карикатуру овог типа, али везану за овај догађај

A ne Reme, to je bila sloboda govora, a kada bi sad neko napravio karikaturu na konto ovoga u Parizu to bi bilo necivilizovano podsmevanje bolu porodica nastradalih. Shvatanje slobode govora na zapadni način ili kako to njma odgovoara od situacije do situacije.

U ostalom evo šta je crtao danas karikaturista tog lista. Nekako su mi ove karikature drugalčije...hm...

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=1087&yyyy=2015&mm=11&dd=14&nav_id=1063121

Jedan je Francuz, drugi iz Sirije a treći iz Tunisa.
Ovaj iz Sirije je 100% došao sa kolonom imigranata.

Знам, видео сам. Зато и кажем.

To znači da je poslan kao i mnogi da se sa ovom krizom uvuče u Evropu i počne da kreće sa napadima.

TO su TERORISTI!
TERORISTI rade TO!

Tačno rasni. Ja mislim da je ovk u stvari dokaz da je migrantska kriza mnogo ranije počela, samo oni zaboravili pasoše kad su kretali jbg. I arkan zaboravio sirijski pasoš kući, nije 'teo jbg.

Умро капетан Драган?

Jao e samo branite imigrante naselite ih u kuću.
Njih treba vratiti odakle su došli a teroriste porokati.

Francuzi su stare kurve. Napravili su sranje gde god su mogli.

Sve nekadasnje frankofonske kolonije spadaju u najtrulije drzave danas. Licno stoje iza genocida u Ruandi, kurvanja i zavadjanja divljaka od Afrike do Juzne Amerike. Nisu oni slucajno odabrani. Da me neko pogresno ne shvati, kompletan taj bliski istok i arapske zemlje treba jebeno izolovati sa ovcama, ta stoka je ostala u 12 veku, ali koliko je njima svrsavano po faci decenijama ovo me ne cudi. Ne mozes unistavati nekog bez posledica. Ja kapiram ukoliko si intelektualno, finansijski pa i rasno nadmocniji, treba taj svoj dar i sposobnost da upotrebis na malo drugaciji nacin.

Parola jebi magare dok je u blatu nikom nije dobra donela.

A šta ako su teroristi skečeri pa su hteli da grad svetlosti bljesne malo više? Skeč skeč skeč

OD STRADALIH 129 KOKO JE ŽRTAVA A KOKO JE MUSLIMANA?
Skeč skeč skeč

A možda su samo lude balije roknule 130 ljudi jer su bolesnici i mozgovi su im isprani kuranom?

Ето докле је дошло кад морам с расним да се сложим.
Престаните више да се трипујете да је све намјештено и контролисано да би ови завладали оним, нашкодили Русији, разјединили Европу итд итд. Свијет је много више комплексан и хаотичан него што не неки од вас замишљају, са мали милион сукобљених интереса.
Друго је што ће неко као и увијек искористити ситуацију да оствари своје циљеве али то никако не значи да је тај исценирао ту ситуацију

Svetska politika je toliko kompleksna, ali eto kuran zatrovao glupe muslimane i oni napravili sranje jer su jednostavno ludi? Ok, ima smisla.

Kod teorija zavera ima cesto istine ali je problem u tome sto obrnu krug uvek. Reakcija ljudi je generalno: "Ma da brate, sve su zakuvali jevreji i masoni i svetom upravljaju vanzemaljci dadada aj pali idemo na pivo."

Sve su ovo organizovali iz satanističkog benda Eagles of Death Metal, da im podigne publicitet. Ko je za njih znao pre nego što su im upali ovi Arapi na koncert? Skoro niko. A sad su u svakom svetskom mediju pomenuli njihovo ime. Reklama, jbt!

To što je SAD namestila 9/11 ne znači da je svaki napad namešten. Mislim i ovo vrlo lako može biti namešteno, ali verovatno nije. Stvarno postoje likovi koji bi ovako ubijali ljude.