Prijava

Vi ste priznali Kosovo više nego mi.

Ne. Inače živim u toj RS. Pa bih pobliže da mi objasniš šta je to u Vakufu tačno slično stanju u RS, na šta tačno misliš? I taj tvoj kontakt i njivove riječi tebi govore šta?

Slično po pitanju domaćina. Ljudi te ispoštuju. Najbolje su me ispoštovali i ugostili u Bratuncu, Bijeljini, Prijedoru, Trebinju... i naravno moja familija na Sokocu. Ako nisi pratio, u jednom od prethodnih postova sam napisao da ne treba mešati purgere i Hrvate iz BiH. Nisu ista priča.

Znam XYZ priča iz ratnih godina o saradnji sa Hrvatima, trgovini, pomoći i razmeni, kako su Hrvati vadili Srbe sa muslimanske teritorije i obrnuto, Srbi Hrvate spasavali od kojekakvih bandi i paravojski u RS itd. E zato se ovi iz Vakufa zajebavaju da idemo zajedno na balije, više vole nas nego ove tamo Bakirove džamijske miševe. Što se Vojvoda onomad prolupavao "mi smo se sa ustašama u Bosni sve fino dogovovili..."

Vi trebate da se zovete Srbijanci a mi Srbi.

Не брт, требало би да зовете Босанци.

0 imigranta> 500 000

Па чак ни несрећни Сиријци неће код вас, лол.

gonzo

Valde daj brate ne pali ga, sad će da poludi i otkuca neki kilometarski post hahaha

KO KOGA PALI? PA VI SRBI IZ SRBIJE STE I U TOME GORI OD NAS, NA SVE SE PALITE I UVIJEK SE SVAĐATE, NE MOŽETE DA PRIHVATITE DA BOLJE BOŽIĆ SLAVIMO I IMAMO VIŠE ORUŽJA ZA PUCANJE TOKOM BOŽIĆNIH I NOVOGODIŠNJIH PRAZNIKA. PRODALI SVE FABRIKE ORUŽJA AMERIKANCIMA, UNIŠTILI PUŠKE JER VAM SE NE USTAJE RANO DA PUCATE ZA BADNJE JUTRO KAD SE IDE U BADNJAKE. JOŠ GA KUPUJETE NA ULICI ZA 50 DINARA, MRSKO IĆI U BADNJAKE SA RODBINOM I KUMOVIMA. E MOJ ROĐAČE!!!

I bolje kladionice nemojmo zaboraviti

TAKO JE PRIJATELJU, I BOLJE KLADIONICE, BET LIVE, SPORT PLUS, PREMIER, WILIAMS TJ. WIN WIN...
IMAMO I MOCART VAŠ SRBA IZ SRBIJE ALI RIJETKO KO IDE JER SU NAJLOŠIJE KVOTE, TIPIČNE ZA SRBE IZ SRBIJE

I BOLJU VALUTU IMAMO
VAŠI DINARI, SA 5000 DINARA IZGLEDAM KO DA IMAM JAHTE I TAKO TE STVARI
A TO ZAPRAVO JEDVA NAŠIH STO MARAKA
I VI NA SVADBAMA STAVLJATE I PO NAJMANJE NOVČANICE KAD PLAĆATE KITNJU, A MI MINIMALNO CENERA TJ. 10 MARAKA ILI VAŠIH 600 DINARA
JADNE ONE CURICE ŠTO KITE, NA KRAJU SKUPE 4562 DINARA
ZNAČI I TU SMO BOLJI, VI MUZIKU DAJETE 1000 DINARA PO 10 20 50 DINARA I DA IZGLEDA DA JE PUNO, DA VAM ZAVIDE KUMOVI
MI SAMO STAVIMO CRVENKU TJ. 50 MARAKA ILI VAŠIH 3000 DINARA

То што ви имате тек неколико ствари које ми у Србији немамо (или немамо у толикој мери), па онда дижете то у небеса, као неку не знам какву предност, има и то име. Зове се СЛАДАК ЛИМУН. А кад немате нешто што Србија има, па кажете да то и није важно, то се зове КИСЕЛО ГРОЖЂЕ.

Toliko je jaka da je fiksirana. (ko razume shvatiće)

Barem nemamo inflaciju

Imamo šume 10x više nego vi.

Барем је данас уставни суд БиХ одлучио да се дан Републике Српске не смије славити 9. јануара.

РС попушила аустријски курац поново

Mogu oni da odluce sta hoce, bez nas nista.

Ne damo saglasnost i sa time mogu samo dupe da obrišu.

Баш као што нису ни химна ни грб укинути без наше сагласности? Али добро тад је на власти био... исто Додик.

Balije glupe mamu im jebem, al odvojicemo se mi pa ce oni moci da seru koliko ocemostace im samo dvougao na zastavi ako i hrvati ne naprave svoju drzavu.

Јебаше нас балије и твој Додик велики Србин

Ja da sam na vlasti, oni nama zabrane proslavu drzavnosti, ti fino zabranis proslavu srebrenice.
I sve tako sta god ti urade ti im jos veci kurac uvalis.