Prijava

Samo da nas ne zatrpaju imigranti iz Libije.

Islamska država u Libiji djeluje jos od prošle godine.

Gluperdama ne valja Gadafi.

Ne znam jeste li culi ali dok je Gadafi bio na vlasti ko god je hteo da pokrene biznis sa prisivacima dobio bi od drzave bespovratni kredit od 10.000 dolara i 1000 prisivaca gratis

Podjebavate em za prisivace, a ne znate da cu da se obogatim za godinu dana. Zaradicu oko 500 evra.

Brt nije to bogatstvo meni auto toliko troši mesečno, bogat si ako imaš braću

Расни површан си као тепсија јбт

"Samo s tobom bogat sam bio jedina" Sergej Cetkovic

Najlepse stvari su besplatne:
Poljubac
Zagrljaj
Seks
Smeh

Sa 500 evra mozes da zivis mesec dana

Sa 500 evra mogu da zivim pola godine, nemam puno rashoda.

Bas bih se sad raspisao na temu relativnosti 500 evra, kad zivis sa caletom i kevom (i od caleta i keve) imas 500 evra da kupis sebi odece obuce i da se sprdas, a kad zivis sam u bg dok platis stan hranu i obaveze, ode ti pola od tih 500 evra, a gde je ostalo, gde je gorivo, odrzavanje auta, registracija, letovanje zimovanje pranje auta u perionici, neki pokloncic curi neka vecera neko vino ???
Mere stednje koje savetujem ljudima preko 20 godina (21+): nadjite devojku, prestanite da izlazite, nema klabinga nema kafica, samo bleja kuci i setnjice, po jednom mesecno na kafu, na veceru, rucak, u mek, zimi zimovanje zlatibor, leti letovanje grcka, ne kupujte sranje odecu iz njujorkera, kupujte malo, retko ali kvalitetno, nasao si ribu, voli te i bez odece, nema potrebe apgrejdovanja sebe u tom smislu

Saveti ljudima sa kesom koje je ljubav njihovog zivota ostavila, prevarila, i slicno:
picani se, kupuj odecu, klabinguj, bleji po kaficima, jebi sve sto naleti jer konacno imas opravdan razlog

Meni je 500€ u ovom trenutku mnogo pirotehnike, da imam ovako da trosim i da imam za bingo.

Mislim da ti ja mogu zavrsiti neke baklje, bio sam u toj ultras prici pre mnogo godina pa znam neke ljude

Nasao sam na popustu tifo za 3,5 evra.

Idem za 10 dana kad pare skupim.

Meni je 500€ u ovom trenutku mnogo pirotehnike, da imam ovako da trosim i da imam za bingo.

ti si dečko car.

bio sam u toj ultras prici pre mnogo godina pa znam neke ljude

ti si dečko retard.

Imigrantu 500 evra znači prevoz od Hrvatske do Berlina u hladnjači.

kizo
Islamska država u Libiji djeluje jos od prošle godine.

Знам ја да они дјелују у Либији одавно, као и у неким другим државама, али немају такву организацију и територију, огромне приходе од нафте као у Сирији и Ираку, једноставно немају "државу" ко тамо. Али сад изгледа да су се уозбиљили у Либији и тамо премјештају центар ИД, освајају читаве градове, шефови тамо прелазе, локалне власти одлажу борбу против њих, значи пресликан сценарио из Ирака од прије пар година. Плус Либија исто пуна нафте, ето и прихода.