Prijava

Jebeni Finci nalili se votkom pa seru okolo, nema goreg naroda

I zapalili su im prihvatni centar.

Финци стока највећа. Не кажу џаба Руси пије ко Финац лоло

Sigurno je da će ISIS iskoristiti stanje u Libiji da pokuša proširiti svoju zonu uticaja. Zasad su koncentrisani u području oko Sirta. Negdje sam čitao, ne sjećam se gdje i ne mogu reći neke brojke, da Libijci daju najviše boraca ISIS-u u odnosu na broj stanovnika. No, ovo nije nimalo pouzdana informacija. A možda je Libija sigurno utočište, jedna zemlja bez bezbjednosnih struktura koja je skrajnuta u svjetskim događanjima.

Jačanje ekstremne desnice u Evropi će biti možda i veći problem od samih izbjeglica.

ne znam kako citav svet ne moze da smlati gomilu nekih nindzi.jedini odgovor je da nece.

Jačanje ekstremne desnice u Evropi će biti možda i veći problem od samih izbjeglica.

Kako?

Tako što će budale zaratiti između sebe eto kako

Kako?

Tako što pogledaj kako je to bilo kad ojača ektremna ideologija u Evropi.

ne znam kako citav svet ne moze da smlati gomilu nekih nindzi.jedini odgovor je da nece.

Zato što cijeli svijet nije homogena stvarčica, već gomila društvenih skupina koje nisu na istom fonu po tom pitanju. Plus, tu je cijela ideja da oružane intervencije protiv njih stvaraju novi regrutni materijal za iste.

rasni je ekstremna desanka.
voli te brat.malo se salim

The German parliament voted for 1,200 soldiers to be sent to Syria for 'satellite and air reconnaissance, aerial refueling' missions today.
In the meanwhile, the official number of 'refugees' have increased over 1 million, 65% of them are fighting age men, freeloading on the German welfare system while German soldiers fight for their land.

Samo problem je što je taj tekst napisao neki juropian broderhud baja koji će vikati dej tuk unser arbajt kebab geštorben a bilo bi mu bijednički da njegov sin radi posao zidara, ili da mlati metlom. Za to su kebabi i kebab rimuveri sa Balkana dobri.

Екстремна десница кад ојача у Европи има прво државе да се попичкају међусобно, окривљују једни друге за имигранте, економију, ко даје више у фондове итд итд, једни ће да суспендују Шенген, други да се врате на своју валуту, укидају слободе и забрањују протесте а све у име безбједности, док ће им обавјештајне службе још мање сарађивати него сад па неће знати гдје су шупљи, прогањаће муслимане редом па ће створити још више регрута за терористе, има да им се разносе једном мјесечно и то у свакој селендри а не само по главним градовима. Па онда још "безбједносних мјера", још затварања граница и тако до потпуног распада ЕУ и грађанских ратова у појединим државама.

nek ojaca i neka se pokolju.ko im jebe mater.samo par drzava iz eu su ok.ostali su supci i nek se jebu u bulju.
u ovom deljenju smo dobro prosli.ni romi iz sirije nas ne zele.kada krene picvajz,mi smo postedjeni.ako budemo imali srce,mozda pocnu da hejtuju i sipce ostali.

Kad dodje desnica raspada se i NATO savez. Bolje i najekstremnija desnica nego ova demokratska sranja.