Prijava

Rasni, bilo je sad dosta vesti koje ih pljuju, ali to nije ništa s' onim što će uslediti. Uskoro će da nas nabede da su migranti govna, ne kažem da nisu, ali nisu svi, zatim će narod sve više da ih ne prihvata a gle čuda oni će sve više da dolaze i onda odjednom će od te silne paranoje i panike neki "patriota" preuzeti stvar u svoje ruke kao Brejvik i onda kreće haos.

Evropa treba da se plaši muslimana, jer su ih EU i SAD već decenijama unazad držali u ratnom stanju, njima rat nije stran, a videli smo da se ne libe da taj rat prenesu i na evropsko tlo.

Zanimljiva činjenica, jedno od predskazanja za početak trećeg svetskog rata glasi da će treći svetski rat početi kad zarate Turska i Grčka zbog nelegalnog ulaska ljudi iz Turske u Grčku, a rat će početi kad Grci podignu ogradu na granici, to jest' kad im Turci sruše.

Zanimljiva činjenica, jedno od predskazanja za početak trećeg svetskog rata glasi da će treći svetski rat početi kad zarate Turska i Grčka zbog nelegalnog ulaska ljudi iz Turske u Grčku, a rat će početi kad Grci podignu ogradu na granici, to jest' kad im Turci sruše.

Tarabići?

Mislim da jesu, hahahaha. Do sad su sve pogodili. Ne citira ih Toma bez veze.

Normalno da su sve pogodili kad ima preko 12 redakcija teksta i ne postoje dve identične

Obično se Tarabićko proročanstvo napiše posle tih dogadjaja.

Moja greška, valjda će se desiti pa ću onda opet reći to, naravno ako nisam sad urekao proročanstvo.

Čule sledeći put manje očigledno troluj u ovim predskazanjima.

Chule šta kaže BIA kad će da ih aktiviraju?

Nikad, to je nepouzdan izvor informacija za mene, ali tebi bi sigurno bilo zanimljivo s' obzirom da se informišeš sa srbin.info vaseljenka, itd.

Kozojebači nemaju niša jače od kamena, noža, kalašnjikova i Honde.

Nisi čuo? Ne jebu više koze.

U konvoju koji su Rusi snimili da ide za Siriju, bilo je 4 kamiona za kozama. Slučajnost? Ne bih rekao!