Prijava

а ова га гања да се ожени њоме и да иду у лов на задивљало месо

Nudila mu da je ženi za papire looooooooooool

Pravdao se posle da je ona njega silovala.

Sirijac je u stvari pitao gde je stanica za metro ova zaskocila su trojicu imaju ljudi traume dobili od drzave stan hranu i invalidsku penziju

оборила двојицу сисом одма

Јел хоће неко да ми преведе или укратко објасни шта стоји у тексту.

ne znam na sta vise da se smejem, na njenu sliku, komentare sa ove vesti ili ove odavde

vid ovo

Изгледа да су је добро искецали, чим им се захваљује. А можда се и све невероватно сложило: сви њени вршњаци се закивају у педу, а Сиријци се добро увежбали на козама и камилама и сви задовољни.
"Дајте још куратих миграната !" зајецаше загореле Хелга и Елза...

poslednja recenica ima knjizevnu vrednost kao da je pisao Valdemar

"Дајте још куратих миграната !" зајецаше загореле Хелга и Елза...

p r e l o l

хаха ево и лабокв коментарисао

Koji ste vi talibani kad se tome cudite, kao da ste sa Marsa pali. Takvih bolesnih kucki kvazi liberalki je zapad pun, a za vasu informaciju i srbistan. Trpaju ih obojeni, gangbanguju, gaguju i plode, a one traze jos jos i jace. U srbistanu su takve najvise ove alternativke i cesto obilaze NVO dogadjaje poput svirki. Sta mislite da razne fine srpkinjice rade kad obilaze inostranstvo dok se vi ovde busate patrijarahlnim pricama xaxxa
Kako ste tako jadni talibani da nista ne primecujete, Boze pomozi im da progledaju i da dobiju malo pameti.

Мада би ова недојебана остала и у гватемалском затвору

Likuša sad obilazi prihvatne centre u nadi da će opet biti silovana.

sta sve coek nece procitati i videti..

Хахаха да ли је овај лабави реалан па јел могуће да сам управо прочитао ово

kad muslimani glume zapadnjake.samo sto ne zakukaju-primite nas i mi smo kul.

sta bre o cemu pricas.ja sam samo nekom rekao da nema sanse u norveskoj jer je puna sudanaca sa kurcinama od 25 cm..tamo bi ga ribe setale ko civavu

Е ако на свиркама не нађу јебаче:D

Na svirkama sve jebač do jebača.