Prijava

Sve se savrseno uklapa, dakle, talas imigranata izazvale raspale nemice i ruzne pirgave norvezanke nezadovoljne svojim seksualnim zivotom. Naravno, na celu sa najmocnijom zenom Evrope.

Vidite ovu sliku

http://www.prelistavanje.rs/slike/20131115/oland-i-merkelova-dorucak-u-krevetu-457404-velika.jpg

e Olanda ce uskoro da zameni jedan mladi, lepi, zgodni cokoladni djecak. A i kifle ce da zameni sa necim drugim..

Migranti kad vide kakvih glupača sve ima vratiće se u Siriju da jebu koze.

Hahahahahaahah

Хвала вам што сте дошли- иначе бих се вратила богу неотпакована. Дебела наказа

"ja jos zivim u komunizmu, legnem na klupu nocu i spavam. Klupa u parku u centru ona najdalja tamo do cesme u plavoj majici cu biti."

"ja sam sama jaka ostvarena i emancipovana zena, migranti me jebu bez da im savijam sarmu i perem gace"

Daj meme neki da napravimo xd

"Juče su me silovala tri migranta,šta ste vi postigli u svom životu?"

"Да, јесу мигранти ме мигранти силовали, али ја сам жена широких схватања и не замерам им. Ја сам их без двоумљења одвезала кад су ме замолили да их пустим јер су били потпуно исцрпљени."

Не иде брате уз ово крме. Далеко је од нво фуље. Само обично крме, ипак

"Jednom su me tri migranta silovala dvaput"

"Дајте ми довољно имиграната и за два мјесеца имаћу више силовања од Мирјане Јоковић"

Али како ми смешно наслов теме СРАЊЕ СА ИМИГРАНТИМА великим словима у фазону ааа ааа срање срање параноише се раснин шта ћемо сад шта ћемо сад ааа а онда видим постовао Аутобус ПУН МИГРАНАТА НАТЕМУ АХАХАХАХА

"Јуче су ме силовала тројица миграната. Идем сутра до железничке станице, кажу да их тамо има највише."

Treba jedno šizenje.

Да отворимо тему Аврериџ Немица (Европљанка)?

има још мачак: терористи оборили руски АЈЕРОПЛАН

Аххххх ит дазнт метр

Важно да је на ову тему улетео аутобус пун миграната и да се враћа по још хахаха