Prijava

Izvini što pitam
Jesi ti možda Musliman?

Ne. Samo nisam debil.

Reci mi da li znaš da u S.Arabiji i npr Iranu postoji nešto što se zove "verska policija"?

Postoje u S.Koreji odredi koji te ubijaju jer se nisi oduševio dovoljno vođi. Ili u Kambodži do skoro postojala polja smrti, pobili tri miliona ljudi. Budisti. Zamisli? Zli budisti.

Jbt 50 ljudi poginulo. I kako ih je uopšte 50 stalo u onaj kamion?

Jesi video kamion? Nije Tamić sa sve sirovom kolubarom bio.

Da mi je da vidim samo tog kretena koji ih je švercovao u kamionu, a da nije ni pomislio hej, možda tim ljudima treba vazduha?

Ako već švercuješ 50 ljudi, znači uzećeš 50 000 evra najmanje, zar ti je problem izdvojiti par stotina evra za neku ventilaciju na krovu.

A ko zna možda ih je neki psihopata i namerno ostavio da se uguše.

Da je psihopata uzeo bi kalaš, a ne pare od njih i ne bi ih prevozio kolko već dugo. Ovo je više "Šredingerova mačka".

Onda je retard jer je ljude zatvorio u hladnjaču bez ventilacije.

Bushido

Ili u Kambodži do skoro postojala polja smrti, pobili tri miliona ljudi. Budisti. Zamisli? Zli budisti.

Kad bi ti smanjio doživljaj i mišljenje o sebi..
video bi koliko prosipaš fraze koje čuješ na tv i od onih koji te tako masno lažu da si dobro školovan

U S. Koreji diktator SOCIJALISTIČKO-KOMUNISTIČKOG tipa a ne Budista
Školovao se na zapadu (Švajcarska)

Pol Pot vodja Crvenh Kmera je bio KOMUNISTA a ne Budista
Školovao se takodje na tvom ljubljenom zapadu (Francuska gde je i postao komunista)

Bushido
Ne. Samo nisam debil.

Razmisli, nakon onog što si napisao

Bushido
Ne laži Valderama. Ne prikrivaj činjenicu da su izvadili srpske bebe i krenuli da im proždiru stomake svojim krvavim zubima.

Neko ko se predstavlja kao Srbin a mrzi sve i pljuje sve srpsko, svi Srbi su ti govna...
Treba da se dobro zamisliš šta si ti zapravo?

Čekam odgovor, pripremio sam kokice.

E moj Rasni
Koliko sam se nagledao ovakvih, praznogovornika
Zato Englezima, Nemcima, Francuzima, Amerima i svim ostalim dobro kotiranim ekonomskim silama ide tako dobro jer su UJEDINJENI.
Najveći šovinisti i nacionalisti su baš oni
Nema većih
Samo prodaju muda za bubrege

Zato Englezima, Nemcima, Francuzima, Amerima i svim ostalim dobro kotiranim ekonomskim silama ide tako dobro jer su UJEDINJENI.

A ja mislio zato što imaju političku moć, samosvesno stanovništvo i radne navike. Znaš, tek malo više od pola stanovništva SAD-a je bilo za rat u Iraku, a 2007. njih 60 posto verovalo je da je to greška. Samo, ne odlučuje to stanovništvo. Kao uostalom ni kod nas.

Јој УЈЕДИЊЕНИ. Око чега уједињени богте? Људи живе свој живот и гледају свој интерес, набројао си типична индивидуалистичка друштва да кажеш да су уједињени.
И опет се брка обичан народ и званична политика.

A ja mislio zato što imaju političku moć, samosvesno stanovništvo i radne navike.

Ово

Trenutno su i Nemci i Francuzi ujedinjeni u ljubljenju dupeta Amerima, na svoju štetu, suprotno svojim nacionalnim interesima. Toliko o ujedinjenosti. Pre Drugog svetskog rata, dok su još bili neke sile, bili su ujedinjeni da unište jedni druge, i šta se desilo - razjebali su zauvek Evropu kao neki faktor u svetu. Sad su poluujedinjena američka kolonija, kojoj za vrat dahću Rusi, koji kao neka pretnja održavaju tu "ujedinjenost".

Mislio sam na unutrašnje ujedinjenje nacije

Ako nas CNN hvali najebali smo najgore.

Mislio sam na unutrašnje ujedinjenje nacije

Pa dobro, Nemci su unutrašnje ujedinjeni, pa opet igraju kako im Amerikanci sviraju. Da li to ujedinjenje može da bude oko pogrešne stvari? Naravno da može. U nemačkom slučaju, treba se setiti Hitlera. Svi su se oko njega ujedinili. Znamo kako se sve završilo.

Vidim naslov teme ''Sranje sa imigrantima'' a nigde dokaz da neko sere zajedno sa njima.