Prijava

uf prejaka fora sad mi kao treba da se naprzimo jel
imas nas u saci

izvukao si iz konteksta, sam si spamovao čet tom glupošću

Poštovane kolege, ovim putem hteo bih da vam iznesem neke stavke o daunovima, koje sam imao prilike da naučim, u toku boravka u njihovom prirodnom staništu.

1. Nikad nemojte klasifikovati daune, nakon samo kraćeg istraživanja (čitanja sveukupno 2-3 posta koji su postavili), jer u tom slučaju dauni postaju veoma agresivni, jer se osećaju ugroženima, a kako i ne bi? Zamislite da vas zbog jedne greške izbace sa instituta. Kako bi ste se osećali? Znači uvek pravite malo duža istraživanja, em što ćete olakšati posao sa njima, em ćete i imati bolji i tačniji uvid u njih.

2. Retko kad, ali pojave se takozvane vrste DOBROĆUDNIH dauna. To je tip dauna koji ne dira nikog, tako da ni njega ne bi trebalo dirati.

Dopunjena je ponovo dopuna osnivačkog akta. Ovog puta u novom članu govorimo o kategoriji probnog rada.

Takođe razmotrićemo aplikaciju autorke Toma Smor koja je na četu iznijela tvrdnju da je u stanju smiriti autora Cirka91.

watch je predobroćudni daun ako ga budete svrstavali u daune a to vam ne preporučujem jer je ok lik

Eru Ilúvatar
izvukao si iz konteksta, sam si spamovao čet tom glupošću

nemoj mi se znojiti uz nogavicu pls

Eru daunove tog tipa je prema stavu intelektualnog krema instituta poželjno istraživati kao i sve druge ali ih ne želimo ugroziti na bilo koji način, dakle ne pokušavamo ih izolovati, vršiti istraživanja na njima ili ih povrijediti, mada smatramo da je upoznavanje istih kroz posmatranje i druge neinvazivne metode kako u našoj, tako i u njihovoj koristi.

Kad smo već kod toga, da li želite aplicirati za članstvo? Trebali bi nam inovativni ljudi.

Deky_aod, zamolio bih te da autora Eru Iluvatara ne tretiraš kao dauna. On je jedan od onih koje smo dugo vremena pratili i primjetili pozitivan trend u njegovom oporavljanju od te teške bolesti. Danas ga doživljavamo kao jednog od prvih daunova koji se uspješno izborio sa zaraznim daunovim sindromom.

ja sam starosedeoc daunlenda, ne bi priličilo da budem učlanjen u institut. Nešto sam poput nativnih indijanaca koji poznaju zemljište i vode naučnike kroz krajeve

a i ostalo osoblje vam malo odstupa od pravila i zloupotrebljava polozaj kao na primer ovaj marko koji samovoljno klasifikuje i ustanovljuje daunovce i odredjuje im tretman tako da imate malo rupicica jebiga
tako i putinka strca i preterano trosi inekcije rasipljivo bez vaseg zvanicnog odobrenja

U tom slučaju možeš biti dio logističke podrške.

Clannad
Deky_aod, zamolio bih te da autora Eru Iluvatara ne tretiraš kao dauna. On je jedan od onih koje smo dugo vremena pratili i primjetili pozitivan trend u njegovom oporavljanju od te teške bolesti. Danas ga doživljavamo kao jednog od prvih daunova koji se uspješno izborio sa zaraznim daunovim sindromom.

Svestan sam toga (prim. aut. vašeg doživljaja), međutim, kao što sam već naveo, smatram da potpuno izlečenje nije moguće. Naravno, krivim njihove roditelje i sudbinu im kletu. Jednom daun - uvek daun i uz svo dužno poštovanje zadržaću pravo na svoje mišljenje.
@Eru
Druže nemoj daun biti i možda ću uvažiti molbu eminentnih stručnjaka ovog visokostručnog instituta.

@Toma Smor

Putinka je na praktičnoj nastavi, svakome mogu da se dese greške, cijenim da ćete se složiti.

Marko je od ranije poznat višim redovima kao pristalica pokreta genocida nad daunovima i zbog toga mu nećemo (bar u početku) dozvoljavati da izlazi na teren ali to ne znači da mu ne treba pružiti šansu da se bavi istraživačkim radom za koji je po našem mišljenju više nego sposoban.

tako i putinka strca i preterano trosi inekcije rasipljivo bez vaseg zvanicnog odobrenja

Kad sam ja davala injekcije, jos je rebrasti bio tretiran kao teski daun. Bez brige, znam sta radim

mhm, jasno mi je marko je jebiga prekvalifikovan vecnim izigravanjem nekog muda i forsiranjem jako inteligentnog jako smesnog jako vickastog ukalupljenog humora a to je veliki plus a i predebeo je
nikada to necu dostici

toooma toooma toooma toooma!

@Toma Smor
Prestani da se koprcaš.

Posle dr ne ide tačka.

evo jos jednog divnog kandidata za rad
takodje stanovista da su svi daunovci
kud ces lepse