Prijava

џело есе кува шта

Džela grgoće spermu

bohore, prosucu ti celu turu na ikonu.

Lukse prijatelju dragi ispraviti te moram.
Srky je sujetan lik koji se šali na svačiji račun a šalu na svoj ne zna da primi.

нису вете и баракуда исти лик, баракуда је био са шаном пре трише и жајка а вете је неки лик доле из ниш или лескОвац који се ложио на корвете и изгледао као педер

бушидо је направио фузију ове две главице и по томе назвао правац

SOKLENDŽA - to je neko nekad lupio na četu, mislim Debeli Pacov, malo smo se sprdali a ne znači ništa,
70 dinara - nastalo od iskarikirane Jebačeve priče kako je Žajk dao Čavezu 70 RSD jer mu je ovaj pomogao da otvori vrata od voza,
Stecan - jer je c odmah do v na tastaturi,
ARČIM - dominacija definicijom ili u raspravi na četu ili forumu,
KULEN/KULENJE - označava jebiga kurac, a nastalo mislim od Carinog postera ili zajebancije na račun StefanaKostića...

Dobra tema.

Ја мислим да би било лијепо да Псето објасни гаргију, јер нас је у једном свом периоду бивствовања на сајту бомбардовао са цца 5 комада исте по једном посту.

А Деки- купа се?

Mada ima neka priča vezana za gargiju i partiju šaha na Adi koju su igrali Pseto i Arlovski. On će to bolje objasniti, ali gargija je šuk.

Deky kupa se: kad je nešto iluzorno, malo vrv

Fendere, to vetekudizam ti je od vette_zr1 i barakude, dva naloga istog lika što je bio u vezi sa izvjesnom šanom

Аха, значи то је.
Е, да! И та Шана. Видим да сви спомињу њене постове, поготово неки опроштајни. Је л' је и она била модератор?

И све заборавим да питам: која је фора са Кузманом и његовим сестрама? Ко је Кузман?

Kuzman je pokazivao slike sestara na cetu...Trenunto nema pristup vukajliji iz odredjenih razloga.
A Sana koliko ja znam nije nikad bila muderator...

био некад клип на јутупу са малином војводић кад се гола купа и звао се "снежана савић - купа се" и то људима било смијешно, после деки снимао неке његове глупости и назвао клип "деку - купа се"

Šana je rockangel i jednom je otvorila patetik temu sa slikama nje i Baracude. Mislim da je tad krenulo tovarenje koje je kulminiralo patetičnim napuštanjem sajta. Džimi je začetnik tovarenja. Nije bila mod, koliko znam.

Haha, ja ne znam za temu, postoji li još?

Kuzman je logično kuzman_92, do jaja lik koga je poterao maler, i koji definitivno nije trebao da kači slike sestara (ma kolko dobre bile) na čet.

Kao što Džoplinka nije trebala da kači slike svojih pozamašnih bradavica.