Prijava

Postoji, ali ne mogu da se sjetim niti jedne riječi naziva, pa ne znam kako bih tražio. 2010-e je tema otvorena, to jedino znam.
Strašna tema, raznorazne fotke, gledaju u daljinu, pa se ljube, pa ona njemu u krilu...
U prvih par postova je bilo dobro, čestitke, najljepše želje itd. Onda se Džimi izasrao po njima za medalju, a njegovi sljedbenici pokrenuli lavinu.

Ako Cara bane da objasni "Pandan". To bi on najbolje pojasnio.

јуче баш причам у дауновници како сам се сјебо при тумачењу оне реченице коју монтенегро дауни понављају тисућама пута - "бањо најјачи играч у цг сиг"

мислио сам да је реч о бању кога у серији мјешовити брак глуми андрија милошевић а фудбалер је иначе и мислим се колко су прсли ови људи кад причају о тој глупој серији праисторијској и андријиним скечевима у њој, после кад сам схватио да је бањо заправо зангецу и да игра воркрафт много добро видео сам да сам ја заправо у тешком проблему...

Marko, vette je iz Zrenjanina

брате сигуран сам да је доле неки југ, евентуално исток, зајечар и то, можда си помешао

мислио сам да је реч о бању кога у серији мјешовити брак глуми андрија милошевић а фудбалер је иначе и мислим се колко су прсли ови људи кад причају о тој глупој серији праисторијској и андријиним скечевима у њој

Znači nije to? lol

Avokado je l tvoja cerkica pogadjala rezultate na kladzi ono? Trazim tog lika mesecima, u govnima sam brate, pa aj iscimaj je sad dok au reprezentacije

Jeste, pogodila ge da će da dobiju Kostarika i Grčka ali je pala na Italija-Engleska. I inače, prosek joj je 2/3.

Postoji, ali ne mogu da se sjetim niti jedne riječi naziva, pa ne znam kako bih tražio. 2010-e je tema otvorena, to jedino znam.

http://vukajlija.com/forum/teme/14344-gde-je-ljubav-tu-si-ti?strana=1
evo ja ukucao 'džimi ljubav rockangel' lal

Šta sve ljudi ne rade da se uštekaju za poklon

Alal vera Rađarfe. Iz ovog linka sam saznao još pae stvari. Npr. Da se Džimi vika Aleksandar i kako i od koga je nastala FB stranica Džimi naći ću te u gradu (često pominjana a nisam znao poreklo).
Nešto gledam, dok je Džimi bio mod, nervirao me je skroz naskroz ali iz ove perspektive, njegove prozivke i mudroseranja mnogo bolje izgledaju. Čovek definitivno fali sajtu.

Hahaha, to Rađarde mađijo! Idem sad da se podsjetim.

Pih, Šana obrisala fotke... :(

Kako su mahom svi bili pozitivni. Šok.

Davno sam ja govorio da će nas sajt upropastiti.

Pa jeste, tada je Vukajlija bila veoma pozitivno mesto pa su dežurni namćori kao Džimi dolazili do izražaja. A onda su i neki pozitivci pod pritiskom postali lordovi, ljute glave i sl.

POSTERDŽIJE SU GLAVNI KRIVCI!