Prijava

Кога имаш у тиму за ово коло?

Хахаха.. Који банана-сајт. Ја би' сад им'о 85 (или 86 ако се рачуна овај један с клупе, који би уп'о уместо овог једног који није игр'о). :/

Ne znam još koga ću, ali svakako da neću propali faktor iznenađenja DOMINIKA MAVRU

Sreto ne računa se klupa, samo na cenu utiče

Онда 85, имам само 1 поен с клупе. :d

Мени је цијели тим био очајан. Ваљда сам сад боље склопио коцкице. Једино се двоумим Јошило или Малешевић.

Rajt 23
Ramljak 18
Cirbes 23
Jović 6
Mitrović 1
Nikolić 26
Nikolič 0
Pot 11
Arapović 2
Marinković - 4

Ako dobro izračunah, 106.Tuga.

Добар си опет, шта кукаш. Био би у топ 200 са тим резултатом вјероватно.

На ове из побједничких екипа имаш +10% на индекс.

Igrao sam na faktor početničke sreće i sad mi propade jebiga. Sada reorganizacija.

Sranje, sad će sve ekipe da budu slične. Ja imao oko 130 što je ekstra rezultat za ovo kolo bio koliko sam uspeo da vidim.

Jel mora da se pravi novi tim (da se ide na kreiraj tim, daje ime timu i sl.) ili samo kupi prodaj Mavru i sl.

Al greota mi da ga prodam prejako ime, skoro ko Roko Leni Ukić.

Ja sam resetovao pa sve to ispočetka.

Ја нећу ништа да мењам, јербо мислим да мој тим има потенцијала да направи боље резултате, али ме првенствено мрзи да мозгам.

Ја бих имао 83, 84. Мени ово иде на руку, али реално није праведно према људима који су добро почели. Ја да сам на њиховом месту (људи који воде сајт и фантази), оставио бих исте екипе и у другом колу, па после њега да правимо измене.

Najgore rešenje su izabrali. Trebalo je ili da ograniče broj izmena ili da preskoče drugo kolo pa da reše problem do trećeg.

Да, оба та решења би била океј.

имао бих прељутих 41

140 poena sam imo, jebem ti sajt glupi, plus bonusi ako postoje ko što kaže Mitke. Odoh da zakucavam na koš od besa.

oooo Dragicevicu majku ti jebem

+1 за Тадију распалог. И Бранчило ми подбацио вечерас... Срећа па су Цирбес и Шеховић извукли ствар донекле.